Ekipa do Skyforge

Witam wszystkich :)

Jak zapewne wszyscy wiedzą jutro mamy open betę gry Skyforge która zapowiada się bardzo dobrze. Z racji tego że w grupie zawsze raźniej postanowiłem założyć ekipę do tejże gry, zrzeszając nas w gildii. Szukam jeszcze jakiegoś serwera ts3, który posłużyłby nam do komunikacji.

Napiszcie w temacie jeśli chcecie dołączyć oraz jaką klasą planujecie grać. Po odpaleniu gry prosiłbym także o edytowanie postów by zamieścić w nich nicki. Możecie również pisać propozycję nazwy gildii, ja na tą chwilę mam 3 pomysły:

- Method

- Limit

- Impact

EDIT Mamy tsa: 178.32.35.164:5555 (Dzięki Ekonom :) ) także wpadać jeśli chcecie dołączyć

Ja bym chętnie spróbował w to pograć :P Pobrane już jest teraz tylko czekać(wiadomo o której start??). Prawdopodobnie będę grać Kinetic`iem. Korzystałbym z Tsa również.

Start chyba o 15 .

Ja z chęcią redziu ^^

Start chyba o 15 .

nie chyba, ale na pewno 15:00 czasu pl

Jak ogarniecie jakiegoś TSa to podajcie chętnie wbije :D I trochę lipa jak start o 15 :/

Witam wszystkich Jak zapewne wszyscy wiedzą jutro mamy open betę gry Skyforge która zapowiada się bardzo dobrze. Z racji tego że w grupie zawsze raźniej postanowiłem założyć ekipę do tejże gry, zrzeszając nas w gildii. Szukam jeszcze jakiegoś serwera ts3, który posłużyłby nam do komunikacji.Napiszcie w temacie jeśli chcecie dołączyć oraz jaką klasą planujecie grać. Po odpaleniu gry prosiłbym także o edytowanie postów by zamieścić w nich nicki. Możecie również pisać propozycję nazwy gildii, ja na tą chwilę mam 3 pomysły:- Method- Limit- Impact

Polecam komunikator RaidCall :) tylko ustawcie sobie mikrofon pod przycisk :D

Ja bym chętnie spróbował w to pograć Pobrane już jest teraz tylko czekać(wiadomo o której start??). Prawdopodobnie będę grać Kinetic`iem. Korzystałbym z Tsa również.

Kinetic'iem nie pograsz na starcie ponieważ są tylko 3 klasy początkowe (cryomancer, lightbinder oraz paladyn), pozostałe klasy musisz sobie odblokować w atlasie farmiąc questy, instancje itp...

Razem ze znajomymi z HOTS'a będziemy przez weekend bawić się na OBT skyforge, Teamspeak: 178.32.35.164:5555 jeżeli ktoś ma ochotę może wbijać jutro o 15:00.

^ Raidcall raczej odpada, mało popularny i chyba troszkę podstarzały.

A klasy na start są faktycznie tylko 3 jeśli nie kupiłeś founder packa. Jak ktoś grał to prosiłbym o wypowiedź ile zajmuje mniej-więcej odblokowanie następnych klas, aktualnie sam szukam tego po forach :)

EDIT: klasy są podzielona na 3 tiery, 1 tier to klasy początkowe którymi zaczynamy, 2 tier to klasy ,,średnie" na które trzeba troszkę pofarmić i tier 3 ,,advanced" w którym znajduje się najwięcej klas w tym gunner i berserker którym zamierzam grać, na ten tier farmi się najwięcej, także trzeba chyba określić klasy którymi zamierzamy grać po drodze.

@down Ja pobrałem wczoraj 10GB klienta, wg. mnie skoro ludzie na nim wchodzili od tygodnia to powinien być dobry do jutrzejszej open bety.

Hej

Właśnie kiedy można pobierać gre . Bo strona nie trybi gdy gdy przychodzi do logowania. ?

Gra jest dostępna od tygodnia dla posiadaczy funders pack'a. Każdy może pobrać klienta z oficjalnej strony (10 GB)

Miałem przyjemność pograć wcześniej na rosyjskiej wersji Skyforge. W razie pytań piszcie na PW lub Teamspeak3: 178.32.35.164:5555

A to postacie z zamknietej bety nie zostają ? ja miałem na becie odrazu wszystkie klasy bez odblokowywania - EU

Zdobyłem w sobotę "founder packa" z giveaway darmowych, gram codziennie po 6-7 godzin próbując odblokować klasę Knight w Atlas i jest to bardzo żmudna praca.Wymaga wyfarmienia kilku tysięcy sparków by odblokować jedną dodatkową klasę,nie mówiąc już o takich rzeczach jak Divine Form etc...Dużo farmienia:)

Zdobyłem w sobotę "founder packa" z giveaway darmowych, gram codziennie po 6-7 godzin próbując odblokować klasę Knight w Atlas i jest to bardzo żmudna praca.Wymaga wyfarmienia kilku tysięcy sparków by odblokować jedną dodatkową klasę,nie mówiąc już o takich rzeczach jak Divine Form etc...Dużo farmienia:)

Jak dokładnie wygląda odblokowywanie nowej klasy w skyfogre? Np nekromanta. Rozumiem, że początkowo będę musiał męczyć się kilka dni inną klasą zanim pogram nekro? Czy skille odblokowane na drzewku działają na każdą z moich klas, czy też każda ma osobne? Czy można resetować drzewko umiejętności?

Jak dokładnie wygląda odblokowywanie nowej klasy w skyfogre? Np nekromanta. Rozumiem, że początkowo będę musiał męczyć się kilka dni inną klasą zanim pogram nekro? Czy skille odblokowane na drzewku działają na każdą z moich klas, czy też każda ma osobne? Czy można resetować drzewko umiejętności?

http://skyforge.wikia.com/wiki/Ascension_Atlas

^ Raidcall raczej odpada, mało popularny i chyba troszkę podstarzały.A klasy na start są faktycznie tylko 3 jeśli nie kupiłeś founder packa. Jak ktoś grał to prosiłbym o wypowiedź ile zajmuje mniej-więcej odblokowanie następnych klas, aktualnie sam szukam tego po forach EDIT: klasy są podzielona na 3 tiery, 1 tier to klasy początkowe którymi zaczynamy, 2 tier to klasy ,,średnie" na które trzeba troszkę pofarmić i tier 3 ,,advanced" w którym znajduje się najwięcej klas w tym gunner i berserker którym zamierzam grać, na ten tier farmi się najwięcej, także trzeba chyba określić klasy którymi zamierzamy grać po drodze.@down Ja pobrałem wczoraj 10GB klienta, wg. mnie skoro ludzie na nim wchodzili od tygodnia to powinien być dobry do jutrzejszej open be

RaidCall dość popularny :) napierdalamy w Armored Warfare i każdny chwali ten komunikator :D

warn_ico.png
Wulgaryzmy

~Leman

Gracz mmorpg odblokuje tier2 klasy w 10-15h. Ja osobiscie wbilem w 10.5h na cbt4

W pierwszym tygodniu gry można odblokować nekromante, slayera, archera i kinetica (jednego z tych), dalej będą nas blokować limity które resetują się co tydzień. Klasy tier 3 to mniej więcej jakieś 3 tygodnie gry o ile się nie rozstawia punktów po drodze na boki.

Ja się chętnie piszę do gildii :> Kim będę grać? jeszcze tego nie wiem :)

Wszystkich chętnych zapraszam tutaj http://mmorpg.org.pl/forum/topic/74603-skyforge-othrys/

warn_ico.png
Offtop
~Leman