Introwertyk szuka podobnych sobie do wspólnej gry

Witajcie! Mam na imię Krzysiek i szukam kompanów do wspólnej gry w wirtualnym świecie. Jeśli nie wiesz co to jest introwersja to możesz przestać czytać.

Zacznę krótką historią mojej przygody w świecie mmo, abyś lepiej zrozumiał czego doświadczyłem i czego oczekuję tworząc ten temat.

Z kilkoma kolegami z reala skrzyknęliśmy się do gry w metina. Graliśmy swoim tempem, pomagaliśmy sobie, expiliśmy, rywalizowalismy, założyliśmy własną gildię. Nikt nie gnał do bycia najlepszym, liczyła się dobra zabawa. Nie mieliśmy komunikatora głosowego, porozumiewaliśmy się za pomocą czatu w grze. Po jakimś czasie stawaliśmy się coraz lepsi, część się wykruszyła i w końcu wylądowałem w gildii top2. Było fajnie, jednak ze względu na małą ilość czasu jaki poświęcałem grze różnica między mną, a resztą gildii ciągle rosła, aż przestało mnie to bawić. Potem spróbowałem na innym serwerze metina, dołączyłem do gildii, ale była niedojrzała i czułem, że tu nie pasuje. Przeszkadzało mi, że pytali się mnie "Co się nic nie odzywasz?", a ja po prostu taki jestem. Potem pojawiło się Sword Art Online i tzw. gra solo w grach mmo. Próbowałem kilka razy w różne tytuły, jednak zdałem sobię sprawę, że to jednak nie to i tym czego szukam w grach mmo jest rywalizacja i kontakt z ludźmi takimi jak ja. Szukam tego co spotkało mnie na początku przygody z mmo, czyli dobra zabawa.

Ucieczka od rzeczywistości, aspołeczność, nieśmiałość, introwertyzm. Jakby tego nie nazwał trzeba nauczyć się z tym żyć. Jeśli jesteś do mnie podobny to zapraszam cię do wspólnej gry. Nie musimy zakładać gildii, nie musimy siedzić na TS'ie, a jeśli zechcemy to możemy przebywać na nim w ciszy. Szukam przynajmniej jednej osoby, ale im więcej tym lepiej. Nie liczy się wiek i ile możesz poświęcić na grę, nie musisz być towarzystki czy zabawny. Jeśli nie spodoba ci się gra ze mną to droga wolna.

Aktualnie zacząłem grać w Skyforge. Dlaczego? Nie wiem, bo nowa, ładna, bo hype, idę za tłumem. Jednak mogę pograć również w inną grę. Jedyne moje wymaganie to F2P. Jeśli już istnieje grupa takich graczy to chętnie to niej dołączę. Kontakt pw lub w temacie.

"Czyżby to była moja kara za wiarę, że ten świat jest tylko zwykłą grą?"

Ja chętnie bym pograł w Silkroad Online, gierka ma swoje lata, ale jest świetna. Też mało mówię kiedy skupiam się na grze :]

w tibie możemy pograć już pisałem w innym temacie

Może powrót do Metin 2? Pograłbym na serwerze Metin2.sg. Dobry jest, fajna społeczność, częste eventy. To global, a nie jakiś priv.

@Runaway

Jak ja Cię rozumiem. Aktualnie gram w WoW'a (tak, wiem p2p) i po dwóch miesiącach postanowiłem nie przedłużać abonamentu, bo zwyczajnie solo gra mnie nudzi. Jestem nawet w gildii PL, ale zupełnie nie łapię kontaktu z większością. Wpadłem kilka razy na TS'a, jednak równie szybko z niego wyszedłem, bo nie kręci mnie gadanie o niczym, tylko po to, żeby gadać. Wolę siedzieć w ciszy, skupić się na grze i odzywać się w sytuacjach tego wymagających.

Jeśli ktoś zaproponuje coś ciekawego, to niewykluczone, że chętnie dołączę.

Też chętnie dołączę się do tematu. Na ts mało się odzywam dlatego preferuje czat...

Introwertycy łączmy się ;). Jak znajdzie się jakaś ciekawa gra to też się dołączam.

Również chętnie dołączę się do tematu. Ostatnio gram w Skyforge, więc możemy się tam spotkać :D

Ma ktoś jakąś propozycje ? Ostatnio niestety zaprzestałem obserwować rynek darmowych gier MMO, dlatego nie wiem w co można pograć.

Skyforge nie jest zły. Może też być PoE, są teraz nowe ligi, więc warto wrócić. Jeśli nie macie nic przeciwko grze hack'n'slash. Jakieś inne propozycje?

Dobrze cię rozumiem Runaway i także się dołączam do tematu. Może jakiś ots w tibi? :P

Skyforge, Aion, RoyalQuest, zależy kto w co chciałby pograć. Ja osobiście jestem za Skyforge gdyż to nowa gra i chciałbym w nią zagrać

Nie no, spoko, ja też na podobnej zasadzie. Teraz gram w Skyforge, mój nick Liwia Druzylla. Co wy na to? Alie, DRage217, Runaway i inni...?

@Failxxx

Bardzo chętnie, mogę się zaraz zalogować i pogramy chwilę

@Failxxx

Aktualnie to jestem w fazie pobierania, ale jak tylko pobiore to z chęcią zagram

Jak coś, to w Skyforge można mnie znaleźć pod nickiem Caysie Airis. Miło będzie pograć z kimś (nawet bez rozmawiania)

Zagrałbym w coś z contentem.

Też bym chętnie zagrał w Skyforge, jutro się do was odezwę, jak ściągnę i stworzę postać :)

Co do samego początku... Mogłeś napisać kto to jest introwertyk, bo może ktoś jest, a o tym nie wie

Sporo się was zebrało. Bardzo dobrze :) Wieczorkiem ogarnę jakiegoś ts'a to obgadamy sprawy na czacie. Kilka osób jest za Skyforge, więc raczej w niego zagramy. Jednak możemy grać w kilka gier czy mieć kilka ekip i jeśli komuś nie spodoba się jakaś gra to ją zmieni.