Pytania zielonego

Witam chcialbym zaczac swoja przygode z tibia. Chce grac na globalu czy latwo bedzie mi ogarnac ta gre?

Jaki serwer polecacie gdzie gra w miare duzo polakow?

Jaka klase radzicie dla poczatkujacego

Jakie sa metody platnosci za paca czy jest paysacard lub sms

Jak wyglada sytuacja z botami czy juz jest ich mniej?

1. Nie, wystarczy ktoś kto się zna chociaż trochę i razem z nim pozwiedzacie grę :) na tibia-wiki jest all

2. Nw

3. Paladyn,knight

4. przelew, karta, sms, psc. Odziwo sms tylko za 48 zł ;d

5. Są ale jest ich mniej(przynajmniej na pierwszych expowiskach na facc)

Łatwo

Ponieważ umarła już dawno temu to teraz najwięcej ludzi chyba gran na Retro PVP ale musisz sprawdzić najlepiej po południu gdzie ile osób gra

Jak z pacciem to każda klasa jest dobra. A teraz możesz offline trening robić na 12/h to skile też już to nie są problemem. Zależy co lubisz. Knight to dużo hajsu. Magiem bijesz silniejsze moby. Palkiem to wiadomo wszystko co się rusza. Druidem wspomagasz.

(Shared exp knight+druid, palek +knight) ale często są to 4 osobowe drużyny więc na prawdę wszystko jedno jaką klasę wybierzesz. Zależy co wolisz trenować magic lvl czy club/sword/axe/dist.

Jest sms chyba za 37zł

Botów było niesamowicie dużo jak dość niedawno wróciłem do Tibii. Wpadam na exp a tam 3 boty i to na wielu expowiskach. Miasto yalahar było całe zabotowane na moim serwerze xD. Odechciewa się grać po 2/3 miesiącach.

Ja wbiłem 100 lvl 95/95 skille kupiłem pacca 2 albo 3 razy i na razie nie mam weny by grać. Co prawda jak wróciłem to z kumplem więc nie było tak nudno bo teraz shared exp wprowadzili ja knight on palek wiec ciekawie się expiło z początku ale na dłuższą mete to za mało ludzi i za dużo botów. Chociaż community to ogarnięte bardziej niż we wszystkich grach MOBA co znaczy że zostali praktycznie sami sentymentalni gracze. (Jeśli już kogoś poznasz bo mówię boty boty i boty).

Możliwe że Antica będzie najlepszym wyborem bo tam najstarsi stażem gracze grają to i botów może być mniej ale nie sprawdzałem tego.

A wiecie moze jeszcze czy jest mozliwosc rowniez gry na androidzie

xD nie wiem. A akurat dostałem nowy telefon wczoraj z androidem i aż bym sprawdził czy da się grać ale wątpię

No mi by pasowalo gdyby dzialalo na androidzie bo w domu na kompie a w pracy na androidzie bym cisnal:)

A wiecie moze jeszcze czy jest mozliwosc rowniez gry na androidzie

Na androida jest oddzielna wersja Tibii która jest w ogóle inną grą, a jeżeli chodzi o granie przez przeglądarkę to raczej mało prawdopodobne.

Zależy też jaki styl gry preferujesz, ja jestem "old skulowym plajerem i lubię pefałbe" dlatego wybrałem powstały jakiś rok temu serwer retro-pvp Morta i jest naprawdę dobrze, ludzie są w porządku, dreszczyk emocji jest przy każdym wyjściu z depo :D jak coś to wbijaj ja gram właśnie odkąd powstał serwer tj. jakiś rok czasu. Gram kiedy mogę pacc nie jest jakiś drogi, a teraz po tym update'cie można go kupić za tibia coins.

@UP granie przez przeglądarkę jest jak najbardziej możliwe masz klienta do ściągnięcia albo flash klienta czyli przez przegladarkę.

Antica to jedyny słuszny serwer ;d

Dużo Polaków. W zasadzie to grają wszyscy...

Przynajmniej serwer ma historię...

Jest wielu graczy.

Nie widuję wielu botów ale to może wynikać z tego, że niewiele expię.

Dla początkujacego? Knight... Ale jest to zarazem najnudniejsza profesja. Za to zarabia najwięcej.

Może być też paladyn.

SMSem za PACC mozna placic tylko z T-Mobile. Osobiście preferuję kartę kredytową i paypal. Kosztuje 37 zł.

Antica dla nowego gracza?

Prędzej wyjdzie z rooka na 2 lvl niż da sobie radę na tym srv. Tam ekipy są już ustalone. Boty wszędzie odpalone. Proponowanie nowemu graczowi serwera tak starego jest bez sensu.

Zapraszam na Rowana nick Panic Payne pomoge,ubiore dam inva do gildi i ts3 :)

Witam chcialbym zaczac swoja przygode z tibia. Chce grac na globalu czy latwo bedzie mi ogarnac ta gre?

Jaki serwer polecacie gdzie gra w miare duzo polakow?

Jaka klase radzicie dla poczatkujacego

Jakie sa metody platnosci za paca czy jest paysacard lub sms

Jak wyglada sytuacja z botami czy juz jest ich mniej?