Tibia od 0

Cześć!

Szukamy ludzi do wspólnej gry w tibię na serwerze retro open pvp :)

Poprzednią treść tego postu usunąłem aczkolwiek nadal szukamy ludzi.

@EDIT

GRAMY NA ŚWIECIE ELDERA

ts: multi-ts.com.pl

room: 24

hasło: tibia

Jest nas 6-7 z czego na ts rozmawiam z 4 osobami.

Większość z nas ma już pacca (może nawet i wszyscy?)

ZAPRASZAM!

Kuszące. Jeszcze o tym pomyśle bo też robię wiec bez katowania dniami................... może nocami xDD ostatnio myślałem własnie czy by nie zalogować na najta

Ile osób na nim w porywach? A ile średnio?

Czym byś grał?

Więcej osób?

Jestem chętny, kiedy zaczynamy ;d ?

Witam z checia bym z wami zagral jesli nie przeszkadzalby wam nowy gracz a mi zawsze przydadza sie rady by poznac gre. Teamspeak oczywiscie u mnie obowiazkowy

Osobiście wybrałem sobie dość trudny start bo sorca (10 lvl) ;d Ale jego zostawię i chętnie przejdę dawnport (taki rook) z Wami jeszcze raz.

Ludzi wczoraj wieczorem było 600+ dziś o 13 jest 351 ale wiesz... to jest serwer z ameryki.

Ts oczywiście! Trzeba jakoś skombinować chociaż zwykły kanał. Jak ktoś chce obgadać co i jak to jestem na voice.teamspeak.com na kanale tibia eldera i hasło to pacc.

Dodam od siebie że nie było problemu z pingiem (był zielony) i lagów nie było (a przynajmniej ich wgl. nie odczuwałem)

ale zawsze można użyć specjalnych programów zmniejszania go(wiele streamerów je poleca).

Ts moge zalatwic bez problemu ale bede dopiero po 19 jak wroce z pracy. Ja zrobie chyba paladyna lub knighta.

Tylko sugeruję, ale nie lepiej zagrać na jakimś nowo otwartym europejskim serwerze z dużą liczbą ludzi ?

Żaden europejski serwer nie jest z dużą populacją a już zwłaszcza nowy ;/

Jak chcesz to wbij na ts który podałem wcześniej to pogadamy co i jak.

Aktualnie nie mogę wbić na ts'a bo nie ma mnie w chacie podaj mi swój nick wbije na tą Eldere

Ultimate Anarchy

dołączam się :)

miałem co prawda nie grać w tibię, bo ostatni raz grałem na real tibii kiedy miała wersję 7.1 - 7.6 i te klimaty tylko lubię, ale muszę spróbować :)

Dobra... Ma ktoś jakiegoś ts?

Wiem że serwery tibii padły jakiś czas temu ale fajnie byłoby już się zebrać.

Te serwery "nowo powstałe" Retro Open PvP mają właśnie mechaniki z 7.6, o to właśnie chodzi :D Zapraszam na serwer Morta :)

ts: multi-ts.com.pl

room: 24

hasło: tibia

Chyba i ja zobaczę czy jest do czego wracać :) Serwer Eldera klasa to będzie pewnie Palek

Na chwilę obecną mamy 3 osoby (Sorc,Pal i Najt.) i już pierwsze kille/dedy oraz exp mamy za sobą :)

Serdecznie zapraszamy!

Te serwery "nowo powstałe" Retro Open PvP mają właśnie mechaniki z 7.6, o to właśnie chodzi Zapraszam na serwer Morta

Nie mają nic wspólnego z tibią 7.6, grałem tam więc wiem. Dalej jest skull rushing, dalej PVP leży. Dwie moje ostatnie battle wyglądały tak, że zabiliśmy większość, wrócili i każdy atakował tylko yellow / orange skulle, aż do końca supplies. Co więcej expienie też nie ma nic wspólnego z tym co było kiedyś. Na tej tibii knight 70lvl może wyciągać 1kk na godzinę w party. Nic się nie zmieniło, dalej jest to gra bez celu i sensu. Tibia już nigdy nie wróci taka jak była kiedyś.

^up offtop.

Dodam że każdy z nas ma pacca,kupuje dziś bądź ma w planach kupić w ciągu miesiąca.

kurcze zrobiłem tą postać, ale się jakoś zniechęciłem tym, że coś czuję, że znowu pogram z Wami a Wy któregoś dnia powiecie, iż Wam się nie chce ;sss już 3 x podchodzę do jakiejś ekipy na real tibię i trzepię kasę w błoto na pacca, bo zaraz im się nie chce grać ;s

Też byłbym chętny, ale mam tą samą obawę, co kolega wyżej...