[CS:GO] Poszukiwanie ludzi do gry

Witam wszystkich forumowiczów.

Wraz ze znajomym z którym gram już od jakiegoś czasu, poszukujemy kilku osób do wspólnej gry w CS:GO. Szukamy ludzi bardziej ogarniętych, lub takich którzy chcą się czegoś nowego nauczyć, jednak te minimum mają ogarnięte. Nie szukamy koxów, proplayerów, typowych Januszy gamingu, głównie chodzi o wspólne napieprzanie hedów i prowadzenie rozmowy na jakimś tam poziomie.

Moja ranga oskaluje w okolicy DMG ( Szeryf ), a mojego kolegi w Legendary Eagle. Szukamy najlepiej osób z podobnymi rangami, mogą być też o 1/2 niższe lub wyższe.

Wiek najlepiej 16+, sami mamy powyżej 20.

Mikro i TS3 to podstawa.

No i chęci. Każdy dobrze wie, że w csie czasem się wygrywa, czasem przegrywa. Nie można się poddawać po porażkach i trzeba przeć do przodu, bez zbędnego lamentowania, narzekania, czy "rage'owania". Już i tak wystarczająco rusków trzeba słuchać :D

Każdego zainteresowanego zapraszam do dodawania na steam: bantikat.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odświeżam, nadal poszukujemy osób ;3

Witajcie :D
Gram już dosyć długo w cs bo nabiłem sobie już 1k godzin w tejże grze.
Moja ranga to MGE 351 wygranych gier turniejowych..
Jedynym minusem może byc brak mutacji (mam lat 15 :x)

Jestem chętny do gry :)

Siemanko

Też jestem chętny do gry mam rangę DMG i ponad 1k godzin rozegranych więc coś tam ogarniam.

Mój nick na steamie to : ☯ Giw3r[A] ☯

Proszę o dodawanie mnie na steam do znajomych, ponieważ raczej rzadko kiedy tutaj zaglądam na forum ;3

piszę że nie istnieje taki użytkownik

Spróbuj samo bantikat kolego w takim razie.

Podrzuć po prostu link do profilu steam, wszystkim będzie łatwiej ;d

Polecam tego gościa i jego ekipę:D Kupa śmiechu i zabawy, ale także skillowo trzymają poziom:) Pozdro Bloody:)

Nadal szukamy osób!

Proszę o dodawanie tylko w razie prawdziwych chęci zagrania z nami, z ok.10 osób które mnie dodało, aktywnie grało z nami 2-3 może. Reszta nie odpisywała, albo ignorowała moje wiadomości.

Jeśli nie chcesz grać, to nie marnuj swojego czasu ani naszego.

Reszcie dziękuje za wiadomości, jednak nadal potrzebujemy kilku osób.

Mogę z wami zagrać ( ranga Global). Tylko powiedz mi czemu nie mogę cię znaleźć na steamie ;c

http://steamcommunity.com/id/bantikat/

Witam wszystkich forumowiczów.

Wraz ze znajomym z którym gram już od jakiegoś czasu, poszukujemy kilku osób do wspólnej gry w CS:GO. Szukamy ludzi bardziej ogarniętych, lub takich którzy chcą się czegoś nowego nauczyć, jednak te minimum mają ogarnięte. Nie szukamy koxów, proplayerów, typowych Januszy gamingu, głównie chodzi o wspólne napieprzanie hedów i prowadzenie rozmowy na jakimś tam poziomie.

Moja ranga oskaluje w okolicy DMG ( Szeryf ), a mojego kolegi w Legendary Eagle. Szukamy najlepiej osób z podobnymi rangami, mogą być też o 1/2 niższe lub wyższe.

Wiek najlepiej 16+, sami mamy powyżej 20.

Mikro i TS3 to podstawa.

No i chęci. Każdy dobrze wie, że w csie czasem się wygrywa, czasem przegrywa. Nie można się poddawać po porażkach i trzeba przeć do przodu, bez zbędnego lamentowania, narzekania, czy "rage'owania". Już i tak wystarczająco rusków trzeba słuchać :D

Każdego zainteresowanego zapraszam do dodawania na steam: bantikat.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.