[x15 Citadel HB]LF driver na BD 19-24

Witam,

zapraszam do CP, mamy postac do grania na niej (lub ewentualnie mozesz zaczac od zera, ale nie otrzymasz zadnej pomocy do 61 levela, poniewaz nie chce nam sie inwestowac cennego czasu grupy, jezeli Tobie drogi podrozniku odwidzi sie granie...)

wymagany online 19:00-24:00, ew. lekka dyskusja

j.angielski na poziomie

sluchawki/mikrofon

sredniej klasy blaszak oraz mozg.

gramy pt dd (2x destro/zerk/tank + rotacyjnie dager zamiast tanka).

jak zainteresowany i +/- spelniasz wymog godzinowy to daj znac na pm (wyslij skype'a).

Ja jestem zainteresowany na hb za duzo nie gralem ale mam duze doswiadczenie z interlude i h5. Wymagania spelniam ale mniejwiecej co 3 dzien pracuje na nocke wiec mnie nie bedzie.

Doswiadczenie w L2 jakies 9 lat w kazdym razie od c3

Wiek 26 lat

Angielski komunikatywny

Mocny blaszak

Bede streamowal jesli by wam to nie przeszkadzalo. Dzis jak wroce z pracy sciagne hb.

Skype: Neo_L2

Jak cos mozemy pogadac teraz na forum bo w pracy nie mam dostepu do skype.

odpowiedz na skajp.

upup

ja powiem tak, moderatorzy to tepe dzidy ^^ usuwaja wszystko co nie potrzeba , a w dziale L2 swawolne harce, bardzo mnie to cieszy ^^

bump

Witam,

zapraszam do CP, mamy postac do grania na niej (lub ewentualnie mozesz zaczac od zera, ale nie otrzymasz zadnej pomocy do 61 levela, poniewaz nie chce nam sie inwestowac cennego czasu grupy, jezeli Tobie drogi podrozniku odwidzi sie granie...)

wymagany online 19:00-24:00, ew. lekka dyskusja

j.angielski na poziomie

sluchawki/mikrofon

sredniej klasy blaszak oraz mozg.

gramy pt dd (2x destro/zerk/tank + rotacyjnie dager zamiast tanka).

jak zainteresowany i +/- spelniasz wymog godzinowy to daj znac na pm (wyslij skype'a).