Anime bez wymagań

Klubie animkowy pomóż, są wakacje, a ja nie mam przyjaciół i potrzebuje jakiegoś anime żeby się czymś zająć. Nie mam żadnych wymagań, podawajcie cokolwiek co można oglądać i tyle (nie chce tasiemców). Może być każdy gatunek (oprócz yuri, yaoi i hentai).

Attack on titan, Fullmetal alchemist

http://myanimelist.net/animelist/Nvminer

Szukaj. Nie jest aktualizowana od hoho czasu, ale coś dla siebie powinieneś tak czy inaczej znaleźć. Jeżeli masz też problem polecam 4chan.org/a/catalog/ i szukać odpowiedniego tematu

Może być wszystko oprócz tasiemców, yuri, yaoi i hentai. Bardzo bardzo bez wymagań, lel top kek.

Beelzebub, Kill la Kill, Mushishi, Hyouka, Noragami, Air Gear, Ao no Exorcist.

Monster

Trapeze

Paprika

Perfect Blue

Ninja Scroll

Shinsekai Yori

Dead Leaves
Lain
Texhnolyzer
Akira

Mousou Dairinin

Baccano!
Bartender

na miesiąc chyba starczy :P

Gintama godny uwagi tasiemiec. Nie lubię tasiemców, ale ostatnio przekonany recenzjami postanowiłem to zobaczyć. Nie zawiodłem się, obecnie jestem na 80 odcinku.

Z krótkich anime polecam obczaić zankyou no terror, ładna kreska, ciekawa fabuła, brak fanservice, ciekawe postacie.

Na początek polecam bombę śmiechu w postaci Belzebuba i mimo że tasiemiec to jedno najlepszych anime Hunter x Hunter (Mimo że tasiemiec ale tylko 148 odc które NALEŻY obejrzeć ;) ) (z 2011r) Te 2 na początek w są w zupełności wystarczające.

  • Hajime no Ippo;
  • Slam Dunk;
  • Major;
  • Yowamushi Pedal;
  • Eyeshield 21;
  • Baby Steps;
  • Initial D;
  • Wangan Midnight;
  • Ping Pong The Animation;
  • Redline.

Styknie chyba.

Mirai Nikki Tokio Ghoul Berserk School of Dead( zapomniałem Jp nazwę) Btoom

W sygnaturce masz link do mojego anime-planet. Poszukaj czegoś dla siebie wśród 5 i 4 gwiazdkowców, trochę tego jest, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. :)

Znacie coś podobnego do Freezing? Może nie być ecchi bo w sumie tutaj nie było to potrzebne.

Mirai Nikki obejrzyj albo Freezing 2 sezon

Właśnie skończyłem drugi sezon Freezing i muszę przyznać, że anime bardzo fajne i dlatego obejrzałbym coś podobnego.

W takim razie może Shikabane Hime ?
Trochę mniej podobne: Samurai Girls, Asura Cryin' , Sekirei

Obejrzyj Mirai Nikki uwierz mi nie bedziesz zalowac w sumie troche podobne bo glowny bohater tez lamus a dziewczyna ro***rwia 420 no scope mlg

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

Oregairu i Haganai , moze dowiesz sie jak zdobyc przyjaciol :D.

Klubie animkowy pomóż, są wakacje, a ja nie mam przyjaciół i potrzebuje jakiegoś anime żeby się czymś zająć. Nie mam żadnych wymagań, podawajcie cokolwiek co można oglądać i tyle (nie chce tasiemców). Może być każdy gatunek (oprócz yuri, yaoi i hentai).