Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Witajcie! Właśnie ściągam FFXIV i szukam ludzi do wspólnej gry. Serwera gry jeszcze nie wybrałem, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje :). Co do godzin grania to w tygodniu najbardziej pasują mi godziny wieczorne (praca), a w weekendy to już zależy ^^Posiadam własny serwer TS3, więc z komunikacją nie powinno być problemów jak coś.

Co do serwera to wybierz Chaos -> Moogle, tam grają polacy.

Dzięki za rade, ale mam problem. Nie mogę stworzyć postaci na Moogle :C

Ja osobiście gram na Lichu a co do większych freecompany polskich nie słyszałem. A co do twojego problemu sprawdź czy na tym serwerze nie ma restrykcji co do postaci w tym momencie.

Jeśli ściągasz grę na free trialu to i tak raczej za dużo nie zdziałasz z innymi :). Jak byś zdecydował sie jednak na serwer lich do daj znać bo sam chętnie zacznę nowa klasę

Próbuj późnym wieczorem albo wcześnie rano ( mi raz udało się zrobić postać na Moogle o 7 rano bo spać nie mogłem :P )

Zakupiłem już grę, Na Lichu też nie mogę założyć nowej postaci :P jedynie na Zodiarku mogę.

To tak jak kolega wspomniał lepiej poczekać :) . Az sprawdzę z ciekawości te serwery teraz

Na mooglu masz najwieksze skupisko graczy z polski ( gildie takie jak SeeD , Mirai , Ronin ) na lichu nie ma zadnej a z tego co rozumie chyab na tym ci zalezy najbardziej wiec radze poczekac do wieczora lub probowac ranem zalozyc postac na moogle jak chcesz grac z polakami :) Trudnosc wynika z tego iz obecnie po wejsciu dodatku doszlo tylu nowych ludzi ze kolejki na serwer zaczynaja sie juz od 13-14 naszego czasu ( co prawda czas oczekiwania na wejscie to jakies 1-2 min )

Odświeżam temat, zrobiłem już postać na Moogle, 16 lvl wbity :)

Napisalem ci na privie .

Odświeżam temat, 26 THM już.

Witajcie! Właśnie ściągam FFXIV i szukam ludzi do wspólnej gry. Serwera gry jeszcze nie wybrałem, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje :). Co do godzin grania to w tygodniu najbardziej pasują mi godziny wieczorne (praca), a w weekendy to już zależy ^^Posiadam własny serwer TS3, więc z komunikacją nie powinno być problemów jak coś.