Aion NA

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak jest na tym aionie ile osób gra i czy opłaca się instalować?

Jeśli ci nie przeszkodzi ping, graj na na jest łatwiejszy start niż na eu. Chociaż sklepik jest droższy, w przeliczeniu na dolar'a.

Polecam Ci NA o wiele bardziej niz EU. Na NA nie masz zadnych ograniczen a nie tak jak na EU (Gold Pack) a rzeczy z item shopu nie sa wcale tak bardzo potrzebne do gry, chyba ze bardzo lubisz skiny itp., a z pingiem nie jest zle (jesli by Ci bardzo lagowalo zawsze mozesz uzywac WTFast - mi pomaga), jesli chodzi o ludnosc to w godzinach wieczornych zaczyna przybywac wiecej osob (roznica czasu)

Jeżeli ping będziesz miał mniej niż 100 to graj na NA, jeżeli więcej, nie trać czasu. Chyba, że padanie przez lagi lub kręcenie mniejszego dpsu z ich powodu nie będzie Ci przeszkadzać. :)

ping na NA poniżej 100, dobre :) , no chyba że mieszka gdzieś na wschodnim wybrzeżu juesej - z wtfastem jest okolo 110-130, bez często gęsto ponad 200, nie wspominając o sytuacjach jak się więcej worogów pojawi (innych graczy) momentalne np przy robieniu garniaków

Jak chcesz grać sinem - nie graj na NA.

343 ms to jaki ping??

@up

To 343 ... XD

Czyli bardzo wysoki. Nie pograsz komfortowo.

to niemam co zaczynac ;p

340 bardzo duży ping. Tutaj nawet WTFast chyba za bardzo nie pomoże.

343 ms to jaki ping??

czyli inaczej mówiąc masz 0,3 sekundy opóźnienia do takigo np hamburgożercy co ma ping 20-30 ms - a teraz sobie pomyśł , że on grając sinem może odpalić skilla w 0,1s, wnioski wyciągniesz sobie sam mam nadzieję :) Nawet na EU wersji , gdzie pingi są o niebo lepsze, ale np ktoś ma słabsze łącze i ping w okolicach 100ms , to nie poleca się takiemu grać klasami typu sin, gdzie liczy się szybkość w rzucaniu skilli i autoattack jak najszybszy

Siemka ja gram na NA Klerem i jakos nie ma problemu z tym u mnie nie pinguje mi jakos strasznie wiec nie wiem po co to mowicie :)

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak jest na tym aionie ile osób gra i czy opłaca się instalować?