Nie mogę właczyć Vindictus

Witam. Mam problem:/

Ściągłem Vindictusa 2 razy, na początku nei działal więc próbowałem reinstalla ale nadal nic. Ściągłem grę i mam teraz takie 3 pliki w folderze,

http://zapodaj.net/948003cdaa911.png.html

Nie mogę odpalić Vindictus.exe. Próbowałem wszystkiego ze zgodnością,jako administrator itp. Restartowałem także kompa i wyłaczyłem zapore i antywirusa.

Zainstalowałem też to akamai net session czy jakos tak.

Dobra to tera chcę spróbować zainstalować NGM. Ściągam i widzę plik. Klika w luj razy i nadal nie chcę się odpalić. Co ja mam z tym nexonem? Kiedyś grałem pamiętam normalnie a nadal ten sam komp.

Patrzałem też czy jakiś starych plikow czy coś po nexonei nie ma ale też nic.

Proszę o odpowiedz. Z góry thx.

Mam windows 7

Wylacz zapore, antywirusy i malawarebytes o ile masz, potem sciagnij i odpal jako admin. Mialem tak i za drugim razem pomoglo. Niby antywirus namieszal cos.

Bo drugim zainstalowaniu miałem wszystko wyłączone i nadal nei działa.

Polecam EU : http://en.vindictus.nexoneu.com/NXEU.aspx

Ja gdy miałem taki błąd pobierałem grę normalnie bez pośrednio z ich strony czyli przeglądarka ciągle włączone i gra się ładnie ściągała : ) polecam ci zrobić to samo.bo po pobieraniu plików w sposób tradycyjny kończy się często takim skutkiem..w Tej Grze ^^

Uruchom grę ze strony :)

@up

Nie mogę, pisze tylko "download game" nie ma żadnego play

Ja gdy miałem taki błąd pobierałem grę normalnie bez pośrednio z ich strony czyli przeglądarka ciągle włączone i gra się ładnie ściągała : ) polecam ci zrobić to samo.bo po pobieraniu plików w sposób tradycyjny kończy się często takim skutkiem..w Tej Grze ^^

Skąd niby mam ściągnąć? Sciągłem z tej strony co podał DvD. Klikłem "Download and Install with the Vindictus downloader"

No ale też nawet nexon game manager ściągnąc nie mogę. Może przez to. Wgl ja żadnych innych plików nexona na komputerze nie mam

Odpalanie ze strony już od dłuższego czasu nie działa (wyłączyli ten numer). Teraz logowanie oraz odpalanie gry wykonuje się poprzez dołączony do gry launcher, który także jest w folderze z grą.

Ok jakiś postęp jest. Poklikałem z milion razy na Vindictus.exe i wyskoczył bład: "Cannot load DLL"

Też miałem problem z Vindictusem, za nic w świecie nie chciał się uruchomić. Poszperałem w necie w poszukiwaniu porad i znalazłem kilka rzeczy, które mi pomogły. Oczywiście na początku wywal te cztery pliki, bo będą tylko zawadzały. I teraz:
1. Spróbuj pobierać używając innej przeglądarki (ja ściągałem używając firefoxa).
2. Pobieraj z tej strony: http://en.vindictus.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Download/GameClient
3. Nie używaj tego ich vindictus downloadera, tylko pobierz każdy plik osobno.

Powinno zacząć działać bez większych problemów.

@up

Właśnie rano ściągałem osobno pliki, lecz wszystkie naraz i z przeglądarki Internet Explorer.

I z tej stroyn zawsze pobieram lol.

Po za tym z tych ich downloaderem ściągałem z google,explorer,firefox. No nic Spróbuje firefoxem ściągnąć osobno wszystko

Działa? Nie działa? Znalazłeś jakieś inne rozwiązanie?

Nie dziala i niczego nie znalazlem, pytalem sie takze na glownym forum gry. Narazie napisalem ticket ale czekam na odpowiedz... mozze ktos cos wie jeszcze?

Vindictus to trochę loteria, mi też dużo razy działał i nie działał na różnych komputerach. Jeżeli napisałeś na forum gry (rozumiem że na angielskim, bo polskie ledwo zipie) to pozostaje Ci tylko czekać na odpowiedź na ticket, ale nie spodziewaj się zbyt wiele, bo Nexon EU od strony technicznej totalnie leży i oni sami chyba nie bardzo wiedzą co robią, także może być problem z rozwiązywaniem problemów.

Tu musi być wadliwy system lub sterownik bo co innego? Mam instalkę na dysku od miesięcy i gra działa bez zarzutu. Win 7 service pack, wszystkie najnowsze sterowniki i zaktualizowany windows. Skoro tysiącom ludzi działa to wina z twojej strony. Walnij formata i zainstaluj oryginalnego windowsa i problem z głowy.

Witam. Mam problem:/

Ściągłem Vindictusa 2 razy, na początku nei działal więc próbowałem reinstalla ale nadal nic. Ściągłem grę i mam teraz takie 3 pliki w folderze,

http://zapodaj.net/948003cdaa911.png.html

Nie mogę odpalić Vindictus.exe. Próbowałem wszystkiego ze zgodnością,jako administrator itp. Restartowałem także kompa i wyłaczyłem zapore i antywirusa.

Zainstalowałem też to akamai net session czy jakos tak.

Dobra to tera chcę spróbować zainstalować NGM. Ściągam i widzę plik. Klika w luj razy i nadal nie chcę się odpalić. Co ja mam z tym nexonem? Kiedyś grałem pamiętam normalnie a nadal ten sam komp.

Patrzałem też czy jakiś starych plikow czy coś po nexonei nie ma ale też nic.

Proszę o odpowiedz. Z góry thx.

Mam windows 7