Old School Runescape

Witam!

Poszukuję ludzi chętnych do pogrania lub ekipy grającej już w OS. Kilka dni temu zacząłem, wiec do PvP jeszcze mi dość daleko, ale powoli dążę :)

Przydałaby się jakaś ekipa, do której można by raz na jakiś czas gębę otworzyć na tsie, czy tam na czacie, samemu troche się gra nudzi... Sam za wiele nie mam, ale w miarę możliwości zawsze tam cos pomogę na start :)

Ktoś coś?

up!

Serio, nikt się nie znajdzie? :)

ja zacząłem 2 dni temu. Newbie jestem, InFlamesPL jakbyś szukał xd

Ja chętnie bym zagrał tylko kurcze będę musiał przypomnieć sobie hasło...

Hidohebhi mój nick gdyby ktoś chciał pograć

Wczoraj powróciłem do Oldschool'owego RS pod nazwą Ginniesz. Gram na luzie i szukam kompanów do gry :)

@up

Jakby co nadal szukamy ekipy, pisać PW albo w temacie :)

Jeżeli macie jakieś pytania śmiało na pw, gram już ponad 7 lat z przerwami ;p

Chętnie pogram, world ma jakieś znaczenie? w sensie czy istnieja jakies poszczególne serwery

Na daną chwilę istnieje rs3, 2007 old school runescape (na którym gramy) i DarkScape - są to po prostu różne wersje gry, wszystkie oczywiście na oficjalnych serwerach.

Ściągnij klienta dla old school runescape. Wtedy world nie ma znaczenia, możesz przełączać dowolnie pomiędzy światami podczas rozgrywki.

Witam!

Poszukuję ludzi chętnych do pogrania lub ekipy grającej już w OS. Kilka dni temu zacząłem, wiec do PvP jeszcze mi dość daleko, ale powoli dążę :)

Przydałaby się jakaś ekipa, do której można by raz na jakiś czas gębę otworzyć na tsie, czy tam na czacie, samemu troche się gra nudzi... Sam za wiele nie mam, ale w miarę możliwości zawsze tam cos pomogę na start :)

Ktoś coś?