Darmowy minipet za użycie podwójnego uwierzytelnienie w GW2

Jak to jest "mini" to ja jestem góru :)

Źródło i więcej info tu: http://dulfy.net/2015/07/28/gw2-exclusive-mini-mystical-dragon-for-using-2-step-verification/

Nareszcie go dodali, aż dziwne że za darmo :D. Rok czasu musiał minąć by anet się ruszyła...

Ooo, nieźle.

Pet naprawdę ładny ale to podwójne uwierzytelnianie nope nope. Ja wiem, ze bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu i takie tam, ale aktualnie mój biedny Smartfon ma kaca po byciu Nawigacją przez calutki tydzień i jeszcze nie wstał, a tu trzeba instalować jakieś dodatkowe apki...

Ciekawe czy ta apka działa na emulatorze androida, hmmm...

Mam nadzieję, że oferta nie jest ograniczona w czasie.

Ale można ściągnąć aplikację również na komputer.

Xar zaraz wpadnie do tematu i napisze że GW2 dostało zaje***y dodatek którego nie znajdziemy w żadnym innym MMO i że ten pet jest najlepszy ze wszystkich petów w całym świecie MMORPG

Pet strasznie brzydki

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy
Ale można ściągnąć aplikację również na komputer.

Faktycznie, nie zauważyłam. Plus dla nich bo np. Blizzard wyszedł z założenia, że w dzisiejszych czasach wszyscy mają Smartfony (w sumie trochę prawda) z 100 GB pamięci i nie mają nic lepszego do instalowania na nich tylko apki autoryzacji :P

No to jednak go zgarnę i to nawet zaraz :D

Faktycznie, nie zauważyłam. Plus dla nich bo np. Blizzard wyszedł z założenia, że w dzisiejszych czasach wszyscy mają Smartfony (w sumie trochę prawda) z 100 GB pamięci i nie mają nic lepszego do instalowania na nich tylko apki autoryzacji No to jednak go zgarnę i to nawet zaraz

Mam staruszka Galaxy S Plus i wszystko chodzi ok, a mam tam trochę apek i authenticatorów.

Wczoraj wieczorem w LA było widać jak dużo ludzi biega z tym minisem. Podobno z czasem ma być więcej nagród dla osób, którzy włącza sobie 2 etapowa weryfikację.

Faktycznie, nie zauważyłam. Plus dla nich bo np. Blizzard wyszedł z założenia, że w dzisiejszych czasach wszyscy mają Smartfony (w sumie trochę prawda) z 100 GB pamięci i nie mają nic lepszego do instalowania na nich tylko apki autoryzacji No to jednak go zgarnę i to nawet zaraz

Niech mnie ktoś poprawi ale wydaje mi się, że apka dla Windowsa (tą, którą można także autoryzować GW2) obsługuję też m.in. battle.net wiec nie ma potrzeby posiadania smartfona nawet dla gier Niebieskich.

Jak to jest "mini" to ja jestem góru :)

Źródło i więcej info tu: http://dulfy.net/2015/07/28/gw2-exclusive-mini-mystical-dragon-for-using-2-step-verification/