Alganon szukam graczy

Cześć wszystkim!


Piszę ten temat ponieważ poszukuję graczy do gry o nazwie Alganon i większość z was pewnie w żaden sposób tego tytułu nie kojarzy. Ostatnio z nudów pobrałem tą gierke i spodobała mi się na tyle, że mam ochotę w nią pograć i nieco zwiedzić ten klasyczny świat fantasy. Sądzę że gra może się spodobać przede wszystkim fanom Wowa, którym i on już się przejadł bo gra posiada bardzo podobną grafikę i dwie wrogie sobie frakcje. W grze również są instancje, przejmowanie wrogich punktów obronnych, latające mounty, pet system, rozbudowany crafting. W sumie to niewiele wiem o tej grze a chciałbym wiedzieć więcej, dlatego zachęcam do zagrania bo gra wydaje się być fajna. Niestety muszę być szczery i powiedzieć, że populacja w grze kuleje. Nie pomogło nawet ostatnie wbicie na steama gdzie gra osiagnela pokazna ilosc graczy, ale serwery nie wytrzymały i padły po czasie. Większość osób to odrzuciło. Graczy jest mało, ale żeby z tego powodu w nią nie grać to jest to trochę błędne koło. Jak kogoś zainteresowałem to piszcie pod tematem :D

Z braku laku pobieram, po krótkich testach dam znać czy gierka podeszła :) // która frakcją grasz

Ja jestem chętny jak coś to pisz pw . Już pobieram . Pozdro

Pobrana Ts ?? PW .

http://store.steampowered.com/app/350660/

Recenzja na Steam prawdę Ci powie, nie polecam :)

Pograłem jakieś 4 godzinki, w miarę dobrze skopiowany wow (skille,stance u wariora) ustawienia ui czy interfejsu... niedociągnięcia w gameplayu... tak by nawet mogła wyjść z tego niezła gierka, gdyby nie ta populacja (na "who" pokazane tylko parę osóB) to może i bym się skusił na dłużej ;)

Przepraszam za zapłon ale brakło internetu. :/ Gram w Asharr i jak na razie mam maga z 9 lvlem. Co do populacji to zapytałem jakiegos hlvla jak to naprawde jest. Powiedział, że dobija ona tak do 50 osób online na frakcje z tym że w wakacje dużo osób wyjeżdza i dlatego teraz jest jak jest.

Przepraszam za zapłon ale brakło internetu. :/ Gram w Asharr i jak na razie mam maga z 9 lvlem. Co do populacji to zapytałem jakiegos hlvla jak to naprawde jest. Powiedział, że dobija ona tak do 50 osób online na frakcje z tym że w wakacje dużo osób wyjeżdza i dlatego teraz jest jak jest. No i trzeba liczyć sie z tym że serwery są ulokowane w Ameryce więc godziny szczytu jeżeli chodzi o osoby online przypadają tak na 2/3 w nocy albo i później
Cześć wszystkim!


Piszę ten temat ponieważ poszukuję graczy do gry o nazwie Alganon i większość z was pewnie w żaden sposób tego tytułu nie kojarzy. Ostatnio z nudów pobrałem tą gierke i spodobała mi się na tyle, że mam ochotę w nią pograć i nieco zwiedzić ten klasyczny świat fantasy. Sądzę że gra może się spodobać przede wszystkim fanom Wowa, którym i on już się przejadł bo gra posiada bardzo podobną grafikę i dwie wrogie sobie frakcje. W grze również są instancje, przejmowanie wrogich punktów obronnych, latające mounty, pet system, rozbudowany crafting. W sumie to niewiele wiem o tej grze a chciałbym wiedzieć więcej, dlatego zachęcam do zagrania bo gra wydaje się być fajna. Niestety muszę być szczery i powiedzieć, że populacja w grze kuleje. Nie pomogło nawet ostatnie wbicie na steama gdzie gra osiagnela pokazna ilosc graczy, ale serwery nie wytrzymały i padły po czasie. Większość osób to odrzuciło. Graczy jest mało, ale żeby z tego powodu w nią nie grać to jest to trochę błędne koło. Jak kogoś zainteresowałem to piszcie pod tematem :D