3 tytuły

Witam

Problem z wyborem gry ogranicza się w moim przypadku do 3 tytułów, w które jeszcze nie grałem, a które jednak żyją, więc muszą coś oferować =)

Mowa o:

FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn

The Lord of the Rings Online
Star Wars The Old Republic
Wyjątkiem jest LOTRO. Lubię świat Tolkiena, więc nabiłem kilka lvl'i, z tego co pamiętam było przyjemnie, ale przeczytałem o masie płatnego contentu więc sobie odpuściłem jako gówniarz bez pieniędzy.
Ostatnio czytałem sporo o metodach płatności, lecz nie wiem ile z tego jest prawdą (tak jak płacz guru na d&d, że płatne, gdzie punkciki podobno wlatują same ;) ).
Słyszałem, że:
FF ma abonament + płatny dodatek.
LOTRO większość contentu płatne, między innymi krainy oraz questy.
SWTOR posiada niezbędne do efektywnej gry konto VIP oraz płatne dodatki.
Nie jestem niedzielnym graczem. Lubię farmić, gdy widzę w tym jakiś głębszy sens, a poziom trudności nie pozwala zasypiać na klawiaturze. Stawiam na klimat, wygórowany poziom trudności i ładne, nie mylić z oczojebnymi przesłonami, animacje. Ogromnym plusem byłaby możliwość zdobycia płatnego contentu za pieniążki czy punkciki zdobywane podczas gry, lecz nie jest to ostateczność. Najmniej odpowiada mi świat Star Wars =)
Jeśli ktoś byłby tak miły i pokrótce napisał, czy znajdę w danej grze to czego oczekuję.

Co do SWTOR to nadchodzący dodatek będzie darmowy dla subskrybentów, a w LOTRO możesz wykupić dodatkowy content nie płacąc realnej gotówki, ale musisz trochę pofarmić

Nie ukrywam, że ucieszyłeś mnie tą wiadomością, gdyż to właśnie na LOTRO w sumie miałem największą ochotę. Jak rozumiem zyskuje się jakies tam punciki które potem można wydać na dodatki?

Uprzedzając odpowiedzi "zagraj i zobacz". Wszystkich tych pytań nie byłoby gdyby nie mój słaby internet po przeprowadzce. Limit transferu dla gracza mmo jest niczym strzała w kolano

https://lotro-wiki.com/index.php/Turbine_Point

Witam

Problem z wyborem gry ogranicza się w moim przypadku do 3 tytułów, w które jeszcze nie grałem, a które jednak żyją, więc muszą coś oferować =)

Mowa o:

FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn

The Lord of the Rings Online
Star Wars The Old Republic
Wyjątkiem jest LOTRO. Lubię świat Tolkiena, więc nabiłem kilka lvl'i, z tego co pamiętam było przyjemnie, ale przeczytałem o masie płatnego contentu więc sobie odpuściłem jako gówniarz bez pieniędzy.
Ostatnio czytałem sporo o metodach płatności, lecz nie wiem ile z tego jest prawdą (tak jak płacz guru na d&d, że płatne, gdzie punkciki podobno wlatują same ;) ).
Słyszałem, że:
FF ma abonament + płatny dodatek.
LOTRO większość contentu płatne, między innymi krainy oraz questy.
SWTOR posiada niezbędne do efektywnej gry konto VIP oraz płatne dodatki.
Nie jestem niedzielnym graczem. Lubię farmić, gdy widzę w tym jakiś głębszy sens, a poziom trudności nie pozwala zasypiać na klawiaturze. Stawiam na klimat, wygórowany poziom trudności i ładne, nie mylić z oczojebnymi przesłonami, animacje. Ogromnym plusem byłaby możliwość zdobycia płatnego contentu za pieniążki czy punkciki zdobywane podczas gry, lecz nie jest to ostateczność. Najmniej odpowiada mi świat Star Wars =)
Jeśli ktoś byłby tak miły i pokrótce napisał, czy znajdę w danej grze to czego oczekuję.