Prezent na rocznicę

Hej hej. Mam problem z prezentem dla chłopaka, a funduszy totalnie 0. Nie interesuje się piłką ani sportem. Lubi muzykę typu Nicki Minaj, Beyonce (nie jest typem rasowego dresa), gry typu lol. Ktoś coś?

Szczerze? Pierwsze co mi przyszło na myśl to dildo. Jak można słuchać Nicki Minaj ;_;

Może on jest z Tobą tylko dla pozorów? XD

Powinnaś chyba najlepiej wiedzieć co lubi, a czego nie. Możesz mu kupić PSC to sobie skórki w lolu kupi >.>

Skórki to zbyt oklepane. Na miesięcznice dobre, ale nie na rocznicę. Coś innego? Nie mam zupełnie funduszy

To daj mu coś od serca. Nie wydałem grosza na prezent na rocznicę dla mej luby, a była baaardzo zadowolona. Takie prezenty są najlepsze :)

albo coś w kształcie serca :D

po twoim opisie:


KUP MU RURKI :D

Gust muzyczny nie świadczy o metroseksualności :)

Nieee nooo... Opis typowego samca alfa, jak w mordę strzelił. Na prezent nada się idealnie płyta znanego artysty.... bibera. Tylko taki macho, z tak wyrafinowanym gustem muzycznym doceni ten prezent.

Może zamiast takiego prezentu, to jakaś kolacja razem?

Jak fundusze 0 to może jakiś obiad z maminych składników upichcić ewentualnie kanapy w finezyjne wzorki, grilla odpalić... bym coś jeszcze napisał co można dać, ale perfidne mody tylko czekają, by mi kolejnego warna zapodać, to się wstrzymam :>... dziwne jak się ma skąpe fundusze to na takie rocznice chyba trochę wcześniej się kasę odkłada, bo tak to trochę słabo wypada.

O ile dobrze pamiętam to ja kiedyś którejś tam lasencji na rocznice słodycze w metalowym pudełku w kształcie serca dałem, sam dostałem np wisiorek srebrny z moim znakiem zodiaku, sygnet itp. teraz po ślubie to chce kasę, wolę sam sobie coś kupić, ale chłopakowi to nie wypada, lepiej coś samemu zrobić, żeby widać było ile wysiłku się w to włożyło xD

Obudź go jakoś miło w łóżku, zrób fajny obiad, odpicuj się jakoś dla niego. Skoro funduszy brak, zrób dla niego kartę dzięki której będzie mógł prosić o wszystko. Jedna karta, jedno życzenie. Czy to coś kinky w łóżku, czy cały dzień przed kompem/w łóżku - od niego zależy.

Skoro lubi lola, może uszyj mu coś albo powiedz mamie by mu coś uszyła związanego z lolem, narysuj jakiegoś championa z dedykacją dla niego.

Możesz też po prostu powiedzieć że przepraszasz ale nic dla niego nie masz i jak tylko będą jakieś fundusze to mu to zrekompensujesz :) .

Jeżeli naprawdę nie ma nic, co jesteś w stanie zrobić własnoręcznie (hehe), to nie dawaj nic, pownien zrozumieć. Nie zawsze trzeba dawać wywalone w kosmos prezenty, jeżeli drugiej osobie zależy to każda rzecz go ucieszy

@edit

A własnie, zapomniałbym

Wj302Xe.jpg

@down

Dokładnie, kiedyś padło pytanie o prezent na miesięcznicę, czyli ten dziwny twór którego nie rozumiem. Minął rok czasu, a kolega dalej nie wie jak zadowolić partnera, co świadczy o tym że po roku nie poznał go dostatecznie dobrze.

Coś Wam rozjaśnię, zerknijcie sobie na profil Tsubaki - płeć: "mężczyzna". Jeśli taka jest prawda i szuka prezentu dla chłopaka, to oboje są homoseksualistami i już macie wyjaśnienie, czemu słucha babskiej "muzyki" i nie interesuje się za bardzo męskimi sprawami.

Wszyscy dajecie mu propozycje damskie, a on jest facetem... no w sumie nie do końca, ale w pewnym stopniu. W ogóle tak jakoś mi się przypomina, że kiedyś już pytał o jakieś prezenty i też ktoś zauważył to, co ja.

@TOPIC: Ciężko mi to pisać, ale weź go na spacer i wyjaśnij mu, że w tej chwili nie masz pieniędzy i dostanie coś trochę później, gdy już pozyskasz jakieś fundusze.

@EDIT: Nvminer, z tym obrazkiem to Ci się udało.

@EDIT2: Też o czymś zapomniałem

https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c

"hej dziewczyno nie badz taka, postaw loda dla chlopaka" ^^

jak lubi grać w lola to odwal jakiś hot cosplay i idź z nim do łoża XDD

Serio pytasz się co kupić chłopakowi? Rok razem i nie wiesz?

Nie wiem jak u innych, ale dla mnie zawsze liczy się pamięć, a jeśli ta osoba Cię lubi/kocha to powinna się cieszyć twoją obecnością, a nie prezentem.

Hej hej. Mam problem z prezentem dla chłopaka, a funduszy totalnie 0. Nie interesuje się piłką ani sportem. Lubi muzykę typu Nicki Minaj, Beyonce (nie jest typem rasowego dresa), gry typu lol. Ktoś coś?