Gracze poszukiwani

Ja (19 lat) z kolegą (23 lata) poszukujemy osób +18 do wspólnej gry w poe. Na ten momnt mamy 72 i 78 lvl. Wymagana kultura, przyjazne nastawienie i zapał do gry. Gramy również w inne gry takie jak lol, cs, warframe. Mamy kanał na ts. Każdego zainteresowanego proszę o zostawienie wiadomości pod postem a na pewno się odezwę.

chętnie zagram w poe bo samemu trochę nuda :) właściwie wróciłem do gry po wprowadzeniu 4 aktu, stare śmieci głównie na normalu, nawet nie zaczynałem jeszcze grać na nowych ligach. Pro nie jestem ale doświadczenie jako takie jest ;p Oczywiście jeżeli planujecie zacząć grać od 1lvla ;p

Witam mam witcha 64lvl pod dual totem możemy jakieś low lvl mapki porobić :)

Wysłane z mojego ZTE Kis 3 przy użyciu Tapatalka

ja wlasnie beede zaczynal spowrotem gre w PoE spowrotem. Kiedys gralem troche lecz sie szybko znudzila, solo, ciezkie do ogarniecia bylo na premierze

jak najbardziej zainteresowany jestem

jestem zainteresowany, pw

Ja (19 lat) z kolegą (23 lata) poszukujemy osób +18 do wspólnej gry w poe. Na ten momnt mamy 72 i 78 lvl. Wymagana kultura, przyjazne nastawienie i zapał do gry. Gramy również w inne gry takie jak lol, cs, warframe. Mamy kanał na ts. Każdego zainteresowanego proszę o zostawienie wiadomości pod postem a na pewno się odezwę.