Kulczyk

Facet w kwiecie wieku 65 lat, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, mial wszystko i na wszystko mógl sobie pozwolic..

Wszyscy użytkownicy tego portalu z całymi rodzinami do konca życia nie zarobia tyle ile jest wart majatek denata...

I co???

Gówno.....

Na każdego przyjdzie jego pora, bez wzgledu na stan posiadania...

Niech mu ziemia lekką będzie.

Lol wszedłem tutaj bo myślalem że rozdają jakieś kluczyki promocyjne do gier :D. A z kulczykiem nie rozumiem takiego zamieszania :P.

Rutynowa operacja, niby banał. Powikłania okazały się śmiertelne. Tyle w temacie. Teraz jego syn przejął pałeczkę.

Rutynowa operacja, niby banał. Powikłania okazały się śmiertelne. Tyle w temacie. Teraz jego syn przejął pałeczkę.

Długowieczność i małowieczność jest w genach....

Ja na miejscu syna zaczał bym wydawać kase... bo gromadzenie kasy nic nie przynosi...

Mial miliardy a i tak w debowej trumnie robaki go zeżra...

A i tak zawsze gościa szanowałem. Pomimo rozwodu nie związal się z pra-pra-pra wnuczką jako kobietą życia. jak np. Marek Kondrat... facet 70 lat wiąże się z kobietą, która ogla by być jego pra wnuczką...

hehe

Kulczyk był człowiekiem, któremu nalezy się szacunek.

Wiesz, odszedł sam, albo ktoś mu pomógł :> Jak masz dużo hajsu, to masz dużo wrogów. Nawet wśród rodziny.

Słyszałem, że jakiś bogaty kolo umarł. Nieśmiertelności sobie nie kupisz za pieniądze(póki co oczywiście), ale za to urozmaicisz sobie żywot(odwołując się do tematu).

Facet w kwiecie wieku 65 lat, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, mial wszystko i na wszystko mógl sobie pozwolic.. Wszyscy użytkownicy tego portalu z całymi rodzinami do konca życia nie zarobia tyle ile jest wart majatek denata... I co??? Gówno..... Na każdego przyjdzie jego pora, bez wzgledu na stan posiadania...Niech mu ziemia lekką będzie.

jakie gówno ? każdy umiera, biedny czy bogaty, on na pewno nie mógł narzekać na swoje życie, żył krótko ale w luksusach o jakich wielu może pomarzyć, jego życie było bardzo udane jeśli chodzi o finanse więc nie pisz że gówno bo przeżył swoje nie odmawiając sobie niczego

Liczyłem na komentarze: "chcieli się go POzbyć". Tak się zawiodłem.

Facet w kwiecie wieku 65 lat, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, mial wszystko i na wszystko mógl sobie pozwolic..

Wszyscy użytkownicy tego portalu z całymi rodzinami do konca życia nie zarobia tyle ile jest wart majatek denata...

I co???

Gówno.....

Na każdego przyjdzie jego pora, bez wzgledu na stan posiadania...

Niech mu ziemia lekką będzie.