Honera

Witam, zapraszam na świat Honera jest to non-pvp chetnie pomoge nowym graczom w questach i ze zdobyciem eq

jaki masz lvl ? chetnie bym pograł :) pacc to nie problem ?

A powiecie mi jak można grać w tibie na serverach non-pvp? Albo trzeba być (obsranym że wyleci bp) albo głupkiem i marnować czas na chodzenie po mapie :)

warn_ico.png
Offtop
~Leman

agreee

warn_ico.png
Offtop
~Leman

Posiadam Pacc i 134 lvl EK nick "Dreaded Trinity" pisz w grze, zapraszam ;)

Grałem bardzo dawno temu na Honerze, ale teraz jakiś czas temu założyłem sobie postać na Guardii i tylko z tego powodu, że jest wiecej ludzi online. Bardzo łatwo również spotkać Polaka :)

A co do dwóch trolli powyżej - gram na non PvP tylko dlatego, by się odstresować. W robocie wystarczy stresu i jeszcze dodatkowo mam się denerwować przed komputerem kiedy będę na spocie i wbiją mi jakieś barany co dla jaj biją ludzi? :)

Nie każdy w życiu ma takie lajtowe życie jak wy chłopaczki, że leci do szkółki, a gdy wróci to rzuci plecak w kąt i do komputera :)

Aktualne :D ? Z checia wroce do gry od nowa, nagralem sie wczesniej na pvp to teraz dla odstresowania mozna "poudupczac" troche mobkow :)

Witam, zapraszam na świat Honera jest to non-pvp chetnie pomoge nowym graczom w questach i ze zdobyciem eq