Rift, ktoś do wspólnej zabawy

Witam, szukam kogoś do wspólnej gry w Rift. Chodzi mi raczej o zwykłe robienie questów i ogólnie grę w party. Moja postać to Mag lvl 16 guardians serwer Zawiel. Po nabiciu wyższego lvl byłbym chętny na jakieś dungeony i raidy. Nie wymagam żadnego komunikatora gdyż i tak nie mówię zbyt dużo. Lat mam 16 i wolałbym aby chętny był w podobnym wieku.

Z chęcią się przyłącze mimo, że teraz Rift jest w fazie "uśpienia" i nic się z nim nie dzieje. Mam 22 lata, lecz mentalnie to nadal bym pogrzebał w piaskownicy :). Komunikator byłby mile widziany ale mogę się bez niego obejść.

Z chęcią się przyłącze mimo, że teraz Rift jest w fazie "uśpienia" i nic się z nim nie dzieje. Mam 22 lata, lecz mentalnie to nadal bym pogrzebał w piaskownicy . Komunikator byłby mile widziany ale mogę się bez niego obejść.

:) " w fazie uśpienia " - j........ śmiechem . Od bardzo długiego czasu Rift nie tętnił życiem jak teraz ! . Nowy dodatek i ciągłe aktualizacją dają dużo a graczy nowych jak i wracających jest coraz więcej . Warto zagrać lub powrócić do gry ! ZAPRASZAM

Jakoś miesiąc temu wróciłem i przez kilka dni rozmawiałem z ludźmi na czacie. Wszyscy twierdzili, że członkowie ich gildii, którzy mocno rajdowali lub zwyczajnie byli online, przestali grać, bo nie widzieli sensu. Skoro mówisz, że jest inaczej, to nie mam powodu by Ci nie wierzyć. Wypowiadam się tylko z tego co sam zauważyłem i co usłyszałem od ludzi w grze.

Rift traci fanbase z wielu powodów. M.in z tego ze jednego bossa tłuczesz od podstawki (mowie o akyliosie m.in), a większość contentu w Nightmare Tide to odnowiony, ledwo co zmienione miejsca z przeszłości (return to hammerknell, return to iron tomb), same returny :/

Mimo wszystko jestem gotowy do gry :)

To wieczorem można pograć, później napiszę co i jak

Też mogę pograć z wami mam ts Skype vt itp itd a no i mikro też mam :)

PS. Mam 19 lat

Wysłane z mojego ZTE Kis 3 przy użyciu Tapatalka

Dobra, możecie już wbijać, czekam przy Rudi's wagon w silverwood. Używamy skype lub ts3(jeśli ktoś ma serwer) ?

Mój nick Thulkrast - będę około 22 :)

To może jutro popołudniu albo w sobotę? Ostatnio trochę przesadziłem z graniem i rodzice się trochę wkurzyli i około 22 muszę już kończyć przygody z komputerem. :/

jutro około 15-16 będę a w sobotę cały dzień mnie nie ma.

Jestem już wolny i chętny do gry :)

Chętnie się przyłącze jeśli można ;) grałem kiedyś w Rift'a, ale mnie znudził bo nie miałem za bardzo z kim grać ;) Więc jeśli jest szansa na zagranie z kimś to chętnie z tak owej szansy skorzystam ;)

Dobra. Trzeba się jakoś zorganizować i spotkać w grze. Jakieś pomysły?

Może piątek koło 16-17 przy Rudi's Wagon? Albo przy pierwszym "obozie" po ukończeniu tutoriala?

ja już przez jakieś 2 tygodnie nie będę mógł grać. Do końca tygodnia jestem zajęty (robota + NiuCon 7) a od poniedziałku będę 14 dni na wakacjach.

Ja bym chętnie zagrał, ale niestety nie często gram :)

Witam, szukam kogoś do wspólnej gry w Rift. Chodzi mi raczej o zwykłe robienie questów i ogólnie grę w party. Moja postać to Mag lvl 16 guardians serwer Zawiel. Po nabiciu wyższego lvl byłbym chętny na jakieś dungeony i raidy. Nie wymagam żadnego komunikatora gdyż i tak nie mówię zbyt dużo. Lat mam 16 i wolałbym aby chętny był w podobnym wieku.