Ciche słuchawki - Windows 7

Witam,

ostatnio wymieniłem HDD na nowy i po utracie wszystkich sterowników itd. słuchawki grają ZDECYDOWANIE ciszej.

Oczywiście zainstalowałem wszystkie na nowo ale to nie pomogło. Karta dźwiękowa to zintegrowana na płycie

Asrock H81M DGS R2.0

ściągnąłem stery od producenta - grają cicho. Pamiętam, że kiedyś też miałem problem z tym ale jakoś go rozwiązałem ale nie wiem jak.

jak próbuję instalować osobno sterowniki AC97 to Windows 7 wywala mi info, że oprogramowanie jest z nieznanego źródła i kaplica, nie da rady zainstalować ( nawet jak wyłączę zaporę, defendera itd. )

Ktoś coś? Ludzie, pomóżcie :<

Pokombinuj z wyjściami na płycie, ja pod cichsze wyjście mam podpięte głośniki z wzmacniaczem to sobie sam reguluje, pod głośniejsze dałem słuchawki i jest gites, być może da się zwiększyć moc na wyjściach systemowo ale ja nie kombinowałem... pod zielone dałem słuchawki, a pod micro (różowe) ustawiłem sobie wyjście na głośnik przedni i reguluje sobie pilotem od głośników.

Próbowałem, to nie działa. Z przodu mam dwa wejścia na mikro i słuchawki, a z tyłu 3. Próbowałem pod każdym.

Zresztą wcześniej były podpięte pod przednie, to kwestia sterowników / kodeków tylko nie wiem jakie wrzucić...

halp me.

Nie miałeś na sterach włączonego jakiegoś podbicia wcześniej? Bo to na to mi wygląda.

Podbicia w sensie co? Coś miałem doinstalowane ale nie pamiętam co..

Witam,

ostatnio wymieniłem HDD na nowy i po utracie wszystkich sterowników itd. słuchawki grają ZDECYDOWANIE ciszej.

Oczywiście zainstalowałem wszystkie na nowo ale to nie pomogło. Karta dźwiękowa to zintegrowana na płycie

Asrock H81M DGS R2.0

ściągnąłem stery od producenta - grają cicho. Pamiętam, że kiedyś też miałem problem z tym ale jakoś go rozwiązałem ale nie wiem jak.

jak próbuję instalować osobno sterowniki AC97 to Windows 7 wywala mi info, że oprogramowanie jest z nieznanego źródła i kaplica, nie da rady zainstalować ( nawet jak wyłączę zaporę, defendera itd. )

Ktoś coś? Ludzie, pomóżcie :<