Tera (En Masse) Ascension Valley

Witam,

Grupa przyjaciół poszukuje osob do wspólnej gry w Terę na En Masse (NA) na serverze Ascension Valley(PvE)!!! Każda osoba chetna do grania w super atmosferze oraz małym zaufanym gronie jest mile widziana!!! Wymagamy tylko TeamSpeak'a, bez tego zbytnio zabawy nie ma. Gramy od tygodnia i jak narazie jeszcze wbijamy levele lecz w krótce przyda się parę osób więcej do raidowania, dungeonów oraz PvP. Prosze się zgłaszać postując pod tym tematem lub na TS'ie: playon.tsdns.pl ---> TheForsaken ---> Rekrutacja/Goscinny

Dziękuję i do zobaczenia w grze,

Maruderka - Adrian

@Maruderka

Hej, mógłbyś mi powiedzieć jak wygląda Item Shop na tym serwerze, ponieważ z tego co pamiętam, to Tera EU była Pay To Win. Również jak z pingiem na amerykańskiej wersji? To w tej grze według mnie ważne zwłaszcza, przy raidowaniu.

@Beryfero
Nie wyglada mi zbytnio na Pay to Win, owszem jest premium itp ale mozna go kupic(zreszta jak wszystko za golda w grze, jak sie przyfarmi na 65 oczewiscie) Co do lagow i FPS-ow na Radeon(karta graficzna) smiga super, od paru osob slyszalem ze Nvidia ma jakies problemy ale da sie zyc. Lagow na 20v20 battlegroundzie nie ma prawie wcale, a jezeli chodzi o PvE to baaaaaardzo plynnie smiga!

Temat wałkowany tysiąc razy ::P ,

Serwery NA nie są P2W, :o

właśnie zaczynam pobierać

Przepraszam w wyzej umieszonym poscie byla literowka jezeli chodzi o TS; playon.tsdns.pl to poprawny adres

Nie bac sie! My nie gryziemy! gramy 4 fun i takich osob tez szukamy! !!!!

Witam,

Grupa przyjaciół poszukuje osob do wspólnej gry w Terę na En Masse (NA) na serverze Ascension Valley(PvE)!!! Każda osoba chetna do grania w super atmosferze oraz małym zaufanym gronie jest mile widziana!!! Wymagamy tylko TeamSpeak'a, bez tego zbytnio zabawy nie ma. Gramy od tygodnia i jak narazie jeszcze wbijamy levele lecz w krótce przyda się parę osób więcej do raidowania, dungeonów oraz PvP. Prosze się zgłaszać postując pod tym tematem lub na TS'ie: playon.tsdns.pl ---> TheForsaken ---> Rekrutacja/Goscinny

Dziękuję i do zobaczenia w grze,

Maruderka - Adrian