Hack'n'Slash

Po zrobieniu w Diablo 3 wszystkiego co mogłem,miałem chwilę przerwy od h'n's, lecz teraz znowu bym pograł w jakąś siekankę.Problem w tym że nic nie moge znależć co bym i przypasowało.Poleccie coś,pisząć dlaczego akurat ta gra.Podam pare gier które gralem:

Poe-wszystko ok,ale to drzewko mnie przerasta i odrzuca od tej gry.

Torchlight 1&2- przeszedłem oba po 2-3 razy

Grim Dawn-Grałem chwilę,ale nawet jest ok,oprócz pewnych niedogodności.Ale mniej więcej o taką gre mi chodzi.

Inspirit online-jeszcze nie próbowałem,bo nie wiem czy jest to dobra gierka czy nie.

The incredible adventures of Van Helsing 1/2/3-jakoś mi nie podszedła żadna część

Grałeś w Torchlight 2 na modzie Synergiesmod? Jeśli nie to polecam z nim zagrać bo znacznie wydłuża endgame (do tego robi go piekielnie trudny) i ogólnie wprowadza sporo zmian przez co gra się zupełnie inaczej. Same zmiany głównie dotyczą endgame ale także i całej rozgrywki. W ogóle mają w planach nawet dodanie Aktu 4.

Polecam sprawdzić, więcej o modzie możesz poczytać na ich oficjalnej stronie (znajdziesz bez problemu w google).

PoE - nie przypadło mi do gustu, szczerze nie wiem co ludzie w tej grze widzą poza tym że jest 'darmowa' i na steamie (dla mnie to wady ale to swoją drogą)...

Torchlight 1&2- jak przeszedłeś to nie masz specjalnie czego więcej szukać

Inspirit online - nie próbuj, słaba gra robiona tylko pod $

The incredible adventures of Van Helsing 1/2/3 - wiele nie stracisz jak nie zagrasz

Diablo 1, Diablo 2 - dobre opcje na poczekaniu

Titan Quest - POLECAM SUPER GRA

Loki - słabe


Są jeszcze Victor Vran i Sacred 3 ale oceny dość słabe choć osobiście nie grałem... Moim zdaniem jak chcesz H&S powinieneś przejść Titan Questa z dodatkiem a po tym powinien być już patch 2.3 i s4 w diablo3 więc warto będzie wracać.

Sacred 1 i Sacred 2. W dwójkę długo nie grałem, ale jedynka jest naprawdę spoko. Można sobie kombinować z rozwojem postaci, otwarty świat i fabuła naprawdę dobra.

Ja od siebie polecę Legend Hand Of Gos bardzo ciekawy h'n's :)

Ja od siebie polecę Legend Hand Of Gos bardzo ciekawy h'n's

Nie polecam. Slabo wykonana gierka. Jedynie titan quest Ci zostaje który moge polecic.

Grałeś w Torchlight 2 na modzie Synergiesmod? Jeśli nie to polecam z nim zagrać bo znacznie wydłuża endgame (do tego robi go piekielnie trudny) i ogólnie wprowadza sporo zmian przez co gra się zupełnie inaczej. Same zmiany głównie dotyczą endgame ale także i całej rozgrywki. W ogóle mają w planach nawet dodanie Aktu 4.Polecam sprawdzić, więcej o modzie możesz poczytać na ich oficjalnej stronie (znajdziesz bez problemu w google).

Na modzie grałem jak najbardziej.Spróbuje Titan Questa i może Sacred 2.Mam tego Titan Questa na steam.Kupiłem razem z dodatkiem,tylko coś mi się kojarzy że ten dodatek jest grą z podstawką.No wiecie mam w biblioteczce steam:Titan Quest i Titan Quest:Immortal Throne.Wie ktoś którą wersje mam pobrać żeby było OK?

Sacred pierwsza część wymiata. Dwójka i 3ka to porażka moim zdaniem

Tak jak wyżej moi poprzednicy wspomnieli warto zainteresować się Titan Quest'em jeżeli nie przeszkadza Ci dość wiekowa oprawa. Jednak na pierwszym miejscu i tak poleciłbym Ci Sacred'a ze względu na świetnie wykonany otwarty świat, niesamowite postacie a także przemyślany system walki. Uwielbiam ten gatunek gier i przy Sacredzie spędziłem naprawdę długie godziny. Odradzam zaczynania od Sacred'a 2 ze względu iż nie jest już tak świetnym produktem jak 1 część i można się niepotrzebnie zrazić do serii. Oprócz tego uważam że Loki pomimo wielu wad jest również grą wartą zainteresowania.

Sacreda z chęcią pogram,aczkolwiek nie mam pierwszej częsci więc zaczynam od 2.Pobrałem,ale jak widać gra mnie nie lubi bo wywala mi błąd i nie moge zagrać. b%C5%82ad.png

EDIT:Już naprawione,wystarczyło najnowszego PsyhX zainstalować.

Na modzie grałem jak najbardziej.Spróbuje Titan Questa i może Sacred 2.Mam tego Titan Questa na steam.Kupiłem razem z dodatkiem,tylko coś mi się kojarzy że ten dodatek jest grą z podstawką.No wiecie mam w biblioteczce steam:Titan Quest i Titan Quest:Immortal Throne.Wie ktoś którą wersje mam pobrać żeby było OK?

To i to musisz pobrac. A odpalasz z Dodatku. Przeszedlem cale i jestem zachwycony. Licze ze Grim downa nie zepsuja.

Po zrobieniu w Diablo 3 wszystkiego co mogłem,miałem chwilę przerwy od h'n's, lecz teraz znowu bym pograł w jakąś siekankę.Problem w tym że nic nie moge znależć co bym i przypasowało.Poleccie coś,pisząć dlaczego akurat ta gra.Podam pare gier które gralem:

Poe-wszystko ok,ale to drzewko mnie przerasta i odrzuca od tej gry.

Torchlight 1&2- przeszedłem oba po 2-3 razy

Grim Dawn-Grałem chwilę,ale nawet jest ok,oprócz pewnych niedogodności.Ale mniej więcej o taką gre mi chodzi.

Inspirit online-jeszcze nie próbowałem,bo nie wiem czy jest to dobra gierka czy nie.

The incredible adventures of Van Helsing 1/2/3-jakoś mi nie podszedła żadna część