Inspirit online

Witam

mółby się ktoś wypowiedzieć na temat tej gry ?

tzn + i - tej gry ?

godna uwagi ?

p2w ?

jak wygląda pvp ?

Dla mnie największym - jest ta mana np u maga bardzo szybko się kończy, a bez skilowania to tam dużo nie zrobisz. A tak ogólnie to jest ok

jak tam wygląda ta zmiana broni np miecz-tarcza / 2 miecze . Wygląda to jak w GW2 ?

trzeba ogarniać szybką zmiane broni czy jak ?

siemka

gra się "instaluje" ale od prawie 1h mam okienko z instalatora i nawet 1 kreseczka sie nie pojawiła

czy u was też tak to wyglądało ?

hmmm, to coś się stanęło. Zrestartuj, powinno coś dać a jak nie to hmm...

Gra się ciekawie szkoda ze nowe skile kończą się na 20 lvlu a potem to juz tylko zmienia się te już posiadane skille.... troche mi nudą wieje od 20.. ale gra się przyjemnie....denerwuje mnie troche krótke turlanie... nie raz turlam sie jak pojebany a mobki maja taki zasięg ataku ze im to zwisa ...już nie wspomne o bossach... Postacie ciekawe warto sprobowac wszystkiego... Przedewszystkim rozbudowana gierka....ma ze dwa razy wiecej contentu niz za***isty cabal 2...

warn_ico.png
Wulgaryzmy. ~PL

a jak wygląda populacja tej gry? Bo dobijając do 22lv to szczerze ilość ludzi jest b. niska... Czy jest jakieś specjalne miejsce dla graczy z max lv? bo w miastach to na 1 ręce policze graczy :/ Ktoś może się wypowiedzieć więcej ? ;)

Witam

mółby się ktoś wypowiedzieć na temat tej gry ?

tzn + i - tej gry ?

godna uwagi ?

p2w ?

jak wygląda pvp ?