Gangplank

Jak wszyscy wiecie Gangplank został usunięty (na stałe) z gry. Oczywiście Riot w ramach dobroci postanowił nie zwracać RP za zakupione do niego skiny, bo po co? Prawda? Wiadomo może co mają zamiar dać w zamian w takim razie? Bo to jest trochę lecenie w kulki z użytkownikami. Kupcie coś za RP, my to usuniemy jeśli nam się spodoba i wypniemy się na was.

Gdybyś wiedział i czytał coś na temat event'u Bilgewater wiedziałbyś że w historii on umarł więc postanowili go na jakiś czas wyłączyć... wróci przecież spokojnie...

Nie ma sensu w usuwaniu postaci dla riotu, więc spokojnie. Co najwyżej trzasną reworka, a jeśli chodzi o gp to jest tak jak napisała osoba powyżej.

W zwiazku z historyjka o bilgewater po prostu go wylaczyli. Po co mieliby go reworkowac i po tygodniu usunac ? Nie widze w tym sensu

Ja slyszalem ze go wylaczyli bo mial buga z stackowaniem dravena.

Po prostu go wylaczyli bo teraz robia wszystko z eventem. Oraz mam nieoficjalna informacje ze z powodu swoich monet ktore zle wspolpracowaly z nowym trybem (zle sie stackowaly). A jako ze do historii pasuje to wylaczyli z powodu historii xD. A pod koniec historii wszystkie postacie w niej zgina i nie bedzie ani gp, ani tf, ani gravesa, ani mf xD. Ciekawe zamiesanie by bylo na rankedach :D

Raczej wątpię, żeby go wywalili na stałe, raczej jakieś bugi ma tak jak kolega pisał wyżej. Nic o tej sytuacji nie wiem ale dam sobie rękę uciąć, że go nie usuną, bo zbyt duża liczba graczy ( może być to nawet 500tyś -1 mln osób ) kupiło do niego skina/skiny. Tak więc to są duże pieniądze i mądrzejsi gracze poszliby z tym do sądu, że kupili sobie skina a teraz producent usuwa postać i kasa poszła się za przeproszeniem jebać.

Tak jak jedna z osób wyżej pisała.. GP został wyłączony, ponieważ było trochę bugów takich jak np. Draven mógł stackować na tych beczkach GP.. więc nie wyglądało to zbyt różowo. Nie musicie się martwić, że GP zostanie usunięty. GP [nie]żyje i miewa się dobrze.. lada moment wróci do gry. :)

Co za człowiek.... Ciekawe czy sobie uświadomił swojej głupoty...XD

Podejrzewam, że pod koniec eventu okaże się, że GP przeżył wybuch, jak Blackhand w Gorgorond - ciała, czy nawet jego szczątków nie odnaleziono. Na podartym, osmalonym fragmencie żagla swojego niebyłego już okrętu (rzeczone żagle okryte są... były niesławą, sam ich widok budził przerażenie) przekaże pozdrowienia, i uprzejmie poinformuje, że jeszcze wróci odebrać swoją własności, pt. Bilgewater.

Co za człowiek.... Ciekawe czy sobie uświadomił swojej głupoty...XD

napewno :D ale tak to jest jak sie nie czyta wiadomosci itp a pozniej glupoty wypisuje i oskarza :D:D

Raczej wątpię, żeby go wywalili na stałe, raczej jakieś bugi ma tak jak kolega pisał wyżej. Nic o tej sytuacji nie wiem ale dam sobie rękę uciąć, że go nie usuną, bo zbyt duża liczba graczy ( może być to nawet 500tyś -1 mln osób ) kupiło do niego skina/skiny. Tak więc to są duże pieniądze i mądrzejsi gracze poszliby z tym do sądu, że kupili sobie skina a teraz producent usuwa postać i kasa poszła się za przeproszeniem jebać.

Czytałeś ty w ogóle regulamin gdy zakładałeś konto ? Konto jest własnością RIOT'u i mogą na nim robić co chcą.

gpturn.jpg

#usuniętyNaStałe :rolleyes:

#usuniętyNaStałe

Wyczytałem ze żeby dostać ta skórkę trzeba zagrać 1 mecz dobierany do 10 sierpnia Gangplankiem. To znaczy ze mam zagrać 1 zwykły meczyk nim ?

Wystarczy zagrać normala GP i dostanie się skórkę. A skóra to jest ta powyżej, a obrazek który podał n4zArh to będzie podstawowy GP,

Na moje oko ten podstawowy wygląda lepiej niż skin.

To co wysłałem to nie skin, to nowy base GP. Poprzedni "ulepszony" skin razem z voice'm można zdobyć do 10 sierpnia rozgrywając jeden mecz jako GP (oczywiście customy się nie liczą). Musimy posiadać GP - zagranie nim w rotacji nic nie da.

Poza nowym wyglądem GP dostaje nowy zestaw tekstów, który będzie działał na wszystkich skinach poza Captain (czyli w/w), łącznie z tauntami skierowanymi do MF, TF i Gravesa.

Czy tylko u mnie GP jest ciągle zablokowany i nie mg nim grac ?

GP będzie dostępny jutro z patch'em 5.15

Jak wszyscy wiecie Gangplank został usunięty (na stałe) z gry. Oczywiście Riot w ramach dobroci postanowił nie zwracać RP za zakupione do niego skiny, bo po co? Prawda? Wiadomo może co mają zamiar dać w zamian w takim razie? Bo to jest trochę lecenie w kulki z użytkownikami. Kupcie coś za RP, my to usuniemy jeśli nam się spodoba i wypniemy się na was.