Długie patchowanie

Siemanko, mam mały problem z PoE, a mianowicie jak wychodzi jakiś patch obojętnie jaka wielkość, 0,5mb czy 60mb, patchuje się strasznie długo. Samo ściągnięcie patcha to kwestia sekund ale zapisanie go na kompa to masakra. Plik 0,5mb a tu mi pokazuje, że patchowanie pójdzie 30-40 minut. Ktoś wie o co kaman? Gre mam na Steamie.

Podpinam się, mi zajmuję instalacja byle jakiej pierdołki 10-20 min...

Chyba tak ma każdy. Plik jak piszesz 0.5mb u mnie zapisuje się jakieś 10minut, a ściąga jakieś parę sekund. Chyba na to nic nie poradzimy. Wydaje mi się im mocniejszy procek tym szybciej zapisze.

To trza się pofatygować na forum PoE i tam to napisać. Może moderator będzie mógł pomóc :D

PS. Post napisany. Poczekam na wiadomość i wyśle wam co napisali.

Jest odpowiedź, można zrobić tak że piszemy do Supportu PoE, podajemy im nasz adres email do Steama, i oni nam przenosza konto na zwykłego clienta PoE. Tak to zrozumiałem. Oto Link https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1366778/page/1/#p11213562

Jeśli się ma na steam to, albo się z tym trzeba pogodzić, albo przejść na normalnego klienta. Po za tym double post @up :D.

Ja na steamie nie mam żadnych problemów z aktualizacjami.

Mi na steamie pobiera z 10 minut, ale patche są po 405 mb, a nie 0.5 mb. Może po prostu w launcherze źle pokazuje wagę patcha.

Siemanko, mam mały problem z PoE, a mianowicie jak wychodzi jakiś patch obojętnie jaka wielkość, 0,5mb czy 60mb, patchuje się strasznie długo. Samo ściągnięcie patcha to kwestia sekund ale zapisanie go na kompa to masakra. Plik 0,5mb a tu mi pokazuje, że patchowanie pójdzie 30-40 minut. Ktoś wie o co kaman? Gre mam na Steamie.