Konto WoW Global (konkurs?)

Ten cały konkurs to był żart kumpla... Qtas jak brałem prysznic napisał takie coś ! Nie mam żadnego konta do oddania i nie wygrałem w zdrapkę.

Przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuacje. Kumpel już wybiera trumnę.

Proszę o zamknięcie!

Chciałbym otrzymać konto w WoWie ponieważ nigdy nie grałem na oficjalnym serwerze i chcialbym zobaczyć jak to jest.

Gralem przez kilka miesięcy na privie ale to nie to samo.Slyszalem ze na officialu jest wiele rzeczy do robienia jak np battlegroundy,rajdy i dungeony.

Pozdrawiam.

Bo grałem w wowa na trialach, u znajomych i co tu dużo gadać - gra mnie urzekła. Biegałem kilka minut za czasów wotlka/cata/mop i nadal tak samo mnie wciągała przez te kilka godzin. Prawdziwy król mmo, z ogromnym światem, bogatym lore, świetnym klimatem, masą rzeczy do roboty, generalnie prawie ideał. Do tego wciąż żywy i rozwijany. I jako człowiek, który gra w mmo od 9 roku życia, czyli już 9 lat, to jest to jeden z tych tytułów, w które warto zagrać. Próbowałem w tym czasie privów, ale brakowało im tego klimatu, który uderzył mnie na globalu. Czemu zatem nie kupię? Ano młodziak ze mnie jeszcze, stałej roboty nie mam, to i hajsu brak. A zagrać chcę bardzo. I nie będę się rozwodził, błagał i słodził.

Gra jest jedynym MMO, które tak bardzo mnie wciągnęło i tak bardzo do niego ciągnie. Dlatego mam pewność, że konto nie będzie się kurzyło po 3 dniach. To tytułtak trwały i niepowtarzalny, że nie jestem w stanie przejść obok niego obojętnie.

Hejka, chętnie przyjąłbym Twoje konto, gdyż chciałbym wkręcić kumpla, którego narazie nie stać na kupno gry, we wspaniały świat World of Warcraft, no i przekonać go, że "WoW nie skończył się na WotLK", jak to on lubi mówić ;) Gry MMO najlepiej smakują w drużynie, więc liczę, że umożliwisz nam wspólną grę ;) Pozdro

Siema. Chciałbym dostać to konto ponieważ nigdy nie miałem okazji pograć dłużej w wowa ( max do 20lvl na starterze co nie jest jeszcze grą ) i chciałbym poprostu zagrać w tego króla mmo. Akurat lore warcrafta bardzo mi się podoba i chciałym kontynuować fabułe po warcrafcie 3.

PS. gratulacje z wygranej xD

Chciałbym otrzymać konto, ponieważ grałem już w większość gier mmorpg f2p i b2p, ale jakoś nigdy nie było po drodze, by zagrać w 'króla'. Ostatnio rynek gier jest wyjałowiony, dlatego chętnie pograłbym w coś, co swoją chwałę utrzymuje na szczycie już latami.

Chciałbym wygrać konto, ponieważ WoW zawsze był dla mnie nie osiągalny, kiedy byłem mniejszy i odkryłem Triala strasznie się jarałem, że chociaż przez chwilę mogę zagrać w kontynuację moich ulubionych gier. Tj. Warcraft 1,2 i 3. Potem odkryłem privy, ale okradanie twórcy z pieniędzy za grę, za którą wręcz szalałem i szaleję jest według mnie niemoralne i tak o to dałem sobie spokój. Teraz, kiedy na wakacje dorwałem stałą pracę i jestem w stanie zapłacić za abonament, naprawdę manną z nieba jest dla mnie ten konkurs, tyle ode mnie.

Heheszki ktoś sobie zrobił.

Moge tez polecic swoja osobe do odebrania darmowego konta. Dlaczego ja? Bo narzeczona sie zabiera za zagranie w WoW'a juz od jakiegos czasu ale nie może się przełamać, a darmowe konto na pewno przekona ją, że warto w to zainwestować. Dzięki temu będziemy mogli razem radośnie przemierzać świat Azerothu co od dawna już planujemy :D

W sumie moge dolzyc cegielke I wybrac druga osobe do mojego rafa. Oddal bym konto z 40-50 dniami gry (a jak "uzekla" by mnie Twoja historia) to i może dorzucil bym bonus. Jaki? Wiecej dni grania 😉 ale o tym juz powiadomie osobe ktora wybiorę. Był by to poniedziałek-sroda w zaleznosci jak bede pracował.

Mam nadzieje ze tworca tematu nie bedzie miał mi za zle ze dorzucam sie tutaj.

Jak coś skopiuj moja wypowiedzenia do swojego edit a admin niech usunie to, żeby nie zasmiecac.

Cześć.

Dlaczego ja mam otrzymać konto?

Większość ludzi którzy próbują swoich sił w tym "konkursie" ma na pewno dobry czy też bardzo dobry sprzęt, porównując przynajmniej do mojego -

Laptop: Asus F5SL core 2 duo 2,4ghz , 2gb ramu oraz 3470 ati radeon
. Są oni więc w stanie zagrać sobie w jakieś fajne "nowe" gry MMORPG w "wygodnej" grafice oraz płynnie w przeciwieństwie do mnie. Chwilę temu ukończyłem dopiero 16 rok życia więc jestem młody, ale niestety nie trafiło mi się ogólnie w życiu, nie żebym chciał Cię brać na litość. Z tego też powodu nie jestem w stanie sobie pozwalać na wiele rzeczy - jak już mam jakieś pieniądze to trzy razy się zastanawiam co z nimi zrobić. Kiedyś chciałem "zaryzykować" i sprawić sobie WoW'a, bo z tego co pamiętam to było jakieś 50 zł, ale koniec końców stwierdziłem, że wolę sobie chociażby zamówić pizze, po prostu szkoda mi szkoda kasy jeżeli po 30 dniach konto byłoby martwe jeżeli gra by mnie nie wciągnęła.

Wcześniej oczywiście grałem na pewnym serwerze Wotlk, Polskim. Grałem rogue'iem. Było to też moje pierwsze podejście do WoW'a. Gra mi się podobała, tym bardziej gra łotrem - niewidzialność, ataki z zaskoczenia, lubiłem się czaić w Stranglethorn Vale na przeciwną frakcję i podejmować z nimi walkę, które w większości przegrywałem :). Gdy już wbiłem 54 poziom i znudziło mi się robienie questów i atakowanie graczy z drugiej frakcji stwierdziłem, że czas jakoś zarobić. Z powodu, że byłem początkującym to też za namową poradników zostałem górnikiem. Przez pierwszy tydzień wstawałem sobie rano do WoWa z myślą, że większość ludzi śpi to można sobie pokopać skałki, żeby zarobić coś na nich. Po tygodniu takiej rutyny jakoś nagle przestałem odwiedzać serwer, nie pamiętam już dokładnie powodu, ale może to dlatego, że zawsze jak z kimś rozmawiałem o WoWie to pojawiały się komentarze typu "retail to całkiem inna bajka", że tam jest o wiele lepiej niż na privach, nie ma bugów, jest łatwiej i ciekawiej. Wróciłem więc do swojej standardowej listy gier: CS 1.6 (W niego to chyba gram już dobre 7+ lat ;D), MTA:SA (Multi Theft Auto: San Andreas) - grałem (i gram dalej od czasu do czasu) na serwerach z modem DayZ, lubię klimaty survivalowe, mam nadzieję, że zagram kiedyś w DayZ Standalone czy też w moda z Army chociaż. Po jakimś czasie doszedł do tej listy Hearhstone, w którym aktualnie "dorobiłem" się na jedynie agresywne decki oraz jeden midrange, niestety nie jestem cierpliwy i jeżeli mam te 150 golda to muszę iść na Arene i spróbować zrobić w końcu więcej wygranych niż trzy gry. Chociaż dla Mech Mage'a poświęciłem się i po tygodniu farmienia 100 golda dziennie zakupiłem 2 skrzydło Naxxramas żeby dostać pewną kartę. - Wybacz mi jak nie jesteś graczem Hearhstone'a i nie za bardzo wiesz o co mi chodzi.

W kwietniu tego roku zaciągnąłem się do gildii w Wotlku, z tego też powodu sciągnąłem ponownie WoW'a i grałem wtedy na serwerze który kiedyś "shackowano" (mam nadzieję, że dobrze to nazwałem). Dzięki ludziom z gildii miałem dużo większą ochotę do dojścia do 80 lvl i w końcu zacząć "rajdować". Po około 5 dniach i zrobieniu 278 questów (tam jest więcej expa za zrobienie zadania, wiem, że to pewnie nie dużo, ale dla mnie to już "Wyczyn") stało się - 80 lvl nabity. Zabrano mnie nawet na ICC, chyba tak to się nazywało. "Śmiano" się ze mnie po rajdzie, że mam duże szczęście bo z każdego bossa leciał zawsze jeden przedmiot pode mnie :). W ten sposób z 1,8k GS zrobiło się 3k. Później jeszcze przez następny miesiąc, chodziłem na rajdy, zarabiając przy okazji. Ogólnie było super, lepszej gry jak dla mnie nie ma, w końcu zawsze można iść walczyć na Battlegroundzie. W końcu doszedłem do 5410 GS i trochę się klimat w gildii popsuł, ja straciłem znowu chęć do gry, i niestety na początku czerwca zakończyłem grę w WoWa. Lecz tym razem wyniosłem już trochę więcej niż podczas grania na "naszym" Polskim serwerze.

Podobają mi się strasznie te mechaniki na rajdach gdzie trzeba znać strategie żeby zabić danego bossa, ludzie są dla siebie mili, każdy chcę pomóc w razie problemu (nie mówię tutaj tylko o ludziach z gildii). Jakbym miał grać w MMORPG'a to tylko WoW, dużo konkurencyjnych gier się naoglądałem na YT i żadna mi tak się nie podoba jak ta.

Więc jeszcze raz, dlaczego ja? Widząc ten temat pomyślałem, że może uda mi się zagrać w prawdziwego króla MMORPG, dlatego też napisałem ten cały post. Aktualnie brakuję mi jakiegoś MMORPG'a - cięzko jest go znaleźć, bo w końcu mam dość słaby "sprzęt" (jeżeli sprzętem można to nazwać) - WoW przynajmniej bardzo ładnie mi działał - oczywiście z odpowiednimi ustawieniami, a jeżeli miałbym prawie 60 dni za darmo na Globalu to na pewno wykorzystałbym je w 100% i przedłużył je na dłużej, ~80 zł co dwa miesiące spróbowałbym sobie skombinować, choć pewnie nie zawsze. Mam nadzieję, że uda mi się Ciebie przekonać i pozwolisz szaremu chłopaczkowi z Polski zagrać w tą grę. Nie wiem co mogę dodać żeby jakoś "zwiększyć" swoje szansę, po prostu napisałem szczerze jak to wygląda z mojej strony.

Dzięki za przeczytanie tego postu, dość długi mi wyszedł jak widzę, ale mam nadzieję, że się opłaci. Fajnie by było w końcu coś wygrać...

Nigdy nie grałem w World of Warcraft. Przez 3.5 roku grałem w jedyny MMORPG Martial Heroes, który zamknęli. Błąkałem się po portalach MMORPG i nie mogłem znaleźć fajnej gry. Potem nadeszła mnie chęć zagrania w wowa. Pograłem na priwach tylko. Bardzo chciałbym Twoje konto.

GZ wygrania 10k

Witam bardzo mi zależy na WoWie ponieważ jestem wielkim fanem blizzarda miałem wiele kont ale zawsze to komuś oddałem bo przestałem a teraz z miłą checią bym powrócił do World of Warcraft dość długo w niego grałem od początku jestem z WoWem i tylko WoWa brakuje mi do kolekcji. Bardzo bym chciał dojść do jakiego kolwiek konta z WoWem. Tyle i skromnie bo nie będę się rozpisywał tutaj tak mocno. Ale jeszcze chciałem dopisać że bardzo bym chciał dołaczyć do swojej kolekcji World of Warcraft i będę bardzo szczęśliwy jeśli się uda wygrać. Dziękuję i pozdrawiam

chce otrzymać konto bo jestem biednym studentem i nie miałbym innej wymówki na niezaliczoną sesje

Podbijam żeby wszyscy zobaczyli o co kaman (edytowany pierwszy post)!
Proszę o zamknięcie !

Ale ja mam ciagle 1 konto do oddania. 😉 wiec nic straconego.

Dobra żeby nie ciagnac tematu niepotrzebnie swojego rafa oddaje Dv0rakowi chociazby ze poswiecil chwile żeby napisac to wszystko 😉 do rafa dorzuce 2-3 miesiace grania a później może nawet woda 😉😀 w zaleznosci jak to bedzie wygladalo. gratuluje wygranej jutro na Twoim meilu ( który mi podałas) dostaniesz wszystko. Pozdrawiam. Temat do zamkniecia.

Ale ja mam ciagle 1 konto do oddania. 😉 wiec nic straconego. Dobra żeby nie ciagnac tematu niepotrzebnie swojego rafa oddaje Dv0rakowi chociazby ze poswiecil chwile żeby napisac to wszystko 😉 do rafa dorzuce 2-3 miesiace grania a później może nawet woda 😉😀 w zaleznosci jak to bedzie wygladalo. gratuluje wygranej jutro na Twoim meilu ( który mi podałas) dostaniesz wszystko. Pozdrawiam. Temat do zamkniecia.

Wszystko się zgadza, konto trafiło do mnie razem z 2 miesiącami gry :)

Tutaj dowód

Ten cały konkurs to był żart kumpla... Qtas jak brałem prysznic napisał takie coś ! Nie mam żadnego konta do oddania i nie wygrałem w zdrapkę.

Przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuacje. Kumpel już wybiera trumnę.

Proszę o zamknięcie!