Final Fantasy XIV RR - gracze PS3

Witam. Czy są gracze konsolowi tego tytułu na forum? Chodzi mi głównie o tych z PS3, ponieważ jako, że PS4 jest "bestią" i spokojnie sobie radzi z grą, to chciałbym usłyszeć opinie graczy posiadających konsolę poprzedniej generacji. Czy tytuł jest grywalny bez większych problemów? Nie ma ogromnych spadków przy Titanie na 50 lvl przy tak dużej ilości spelli? A także jak wygląda opłacanie abonamentu - prepaid z Allegro czy jakaś karta kredytowa?

Witam. Czy są gracze konsolowi tego tytułu na forum? Chodzi mi głównie o tych z PS3, ponieważ jako, że PS4 jest "bestią" i spokojnie sobie radzi z grą, to chciałbym usłyszeć opinie graczy posiadających konsolę poprzedniej generacji. Czy tytuł jest grywalny bez większych problemów? Nie ma ogromnych spadków przy Titanie na 50 lvl przy tak dużej ilości spelli? A także jak wygląda opłacanie abonamentu - prepaid z Allegro czy jakaś karta kredytowa?

Co do abomanetu to za wszystko odpowiada Mog Station czyli platforma SE do zarządzania kontem i tam można normalnie aktywować prepaid'y z allegro niezależnie czy grasz na pc, czy na konsoli.

Tego się domyśliłem, ale kwestia płynności gry przy dużym obciążeniu pozostaje nie rozwikłana :) Grywasz może?

Mam w grupie rajdowej contentu 3.0 gracza PS3 i nigdy nie narzekał, więc raczej wątpię, aby były problemy. Zwłaszcza, że Titan jakoś super widowiskowy nie jest.

Najtańszy prepaid na keye.pl, 70zł za 2 miesiące.

Grywałem ale nie na konsoli, słyszałem, że na padzie niewygodnie unika się aoe bossów i może utrudniać grę.

Chociaż FF XIV ma zdumiewająco dobrą optymlizację na pc, więc zgaduję że na konsolach jest to samo.

Grając na PS3 możesz zapomnieć o huntach, zanim się tpniesz na mapę, prawdopodobnie będzie już po ptakach, bo loadingi na PS3 trwają bardzo długo. Jeżeli hunty, nie będą Twoim głównym zajęciem w tej grze, to nie ma problemu. Osobiście nie widzę innych minusów, bo do PS3 można podpiąć myche+klawe i potraktować jak gorszego PC.

A ja znowu znam opinie ludzi z mojego FC, którzy po zobaczeniu walki z Titanem Ext na PS3 lecieli kupić PS4... Niestety, ale wersja PS3 wstrzymuje trochę inne wersje, które mogłyby pewnie wyglądać jeszcze lepiej. Akcja darmowego przeniesienia konta z PS3 na PS4 miała swój cel :) Należy tez mieć na uwadze, że najprawdopodobniej HW to ostatni dodatek dostępny na PS3.

Popytałem się ludzi z FC, wielu z nich gra(ło) na PS3, z Tytanem da się żyć, na raidy możesz nie liczyć. Tak więc nie polecałbym FFXIV na PS3, raidy to esencja tej gry. :)

Witam. Czy są gracze konsolowi tego tytułu na forum? Chodzi mi głównie o tych z PS3, ponieważ jako, że PS4 jest "bestią" i spokojnie sobie radzi z grą, to chciałbym usłyszeć opinie graczy posiadających konsolę poprzedniej generacji. Czy tytuł jest grywalny bez większych problemów? Nie ma ogromnych spadków przy Titanie na 50 lvl przy tak dużej ilości spelli? A także jak wygląda opłacanie abonamentu - prepaid z Allegro czy jakaś karta kredytowa?