Spore

Witam, chciałem dzisiaj powrócić sobie do gry Spore jednak napotkał mnie pewien problem. Już w fazie komórki po tym jak meteoryt uderza w planetę nie widzę swojej komórki ani żadnej innej, widać tylko wodę. Może ktoś miał taki problem albo wie jak go rozwiązać.

Może być nawet tak, że twój komputer jest za mocny na tą grę :D Pare lat temu postanowiłem zagrać ponownie w American Conquest, jednak zamiast gry pojawiał się jedynie czarny ekran. Z tego co wtedy wyczytałem, to gra po prostu nie wspierała nowych kart graficznych i nie działała.

Zgodność z Windows XP nie pomogło, dodam że Nvidia experience nie znajduje tej gry na moim komputerze.

NVIDIA GeForce GTX 970
Intel® Core i7-4790 3,6 GHz
16 GB Ram

Spróbuj może odpalić przez zintegrowaną grafę w płycie.

Jaki masz windows? Jak ja chciałem grać swojego czasu właśnie w american conquest z kumplami, to na win 8.1 mi i innemu kumplowi nie śmigało. Koledze jednakże który miał win 7 działało normalnie.

Z dodatkiem Kosmiczne Przygody? Jeśli tak mam smutną wiadomość. Dodatek ten nie lubi nowych kart graficznych mimo że podstawka działa dobrze. Na necie czytałem coś o podmiankach bibliotek lecz mi to nie pomogło (niektórym działa). Jeśli faktycznie uruchamiasz dodatek spróbuj odpalić samą podstawkę i tymczasowo grać tylko na niej.

Właśnie wpadłem na rozwiązanie tak proste, że nie wieże iż zadziałało. Zmieniłem w panelu sterowania NVIDIA w ustawienia 3D z jakości na wydajność i działa. Dziękuje wszystkim co pomagali.

Witam, chciałem dzisiaj powrócić sobie do gry Spore jednak napotkał mnie pewien problem. Już w fazie komórki po tym jak meteoryt uderza w planetę nie widzę swojej komórki ani żadnej innej, widać tylko wodę. Może ktoś miał taki problem albo wie jak go rozwiązać.