Final Fantasy RR Heavensward [pytanie]

Dobry

Myślałem nad kupnem owej gry i zdecydowałem się kupić tą wersję gry:

https://www.g2a.com/final-fantasy-xiv-heavensward-collectors-edition-code-eu.html

Jednak mam tutaj pytanie. Czy wersja ta, zawiera także podstawkę czy jest to raczej tylko suchy dodatek z tymi bonusowymi przedmiotami ?

I jeśli mógłby ktoś napisać gdzie dokładnie aktywuje się owy klucz, ponieważ nie orientuję się kompletnie na stronie square enixa.

Z góry dzięki za pomoc :)

This product is not compatible with the Steam version of FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn. If you’ve purchased FFXIV: A Realm Reborn on Steam, then you must also purchase FFXIV: Heavensward on Steam to upgrade your existing account.

Toć piszę, o kompatybilności z realm reborn, więc można ruszyć głową i wykumać że to jest dodatek i potrzebuje podstawki LOL... pare dni temu ktoś zadawał identyczne pytanie, więc napisze z dużej litery

Final Fantasy RR Heavensward TO DODATEK I POTRZEBUJE PODSTAWKI FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn ŻEBY MOŻNA BYŁO ZAGRAĆ :)

Niby wiadome to jest, tylko wersji tej gry jest od cholery (jakieś packi dodatkowe, double packi) i sam się już zagmatwałem co jest czym. Teraz jeszcze jedno. Gdzie będę musiał aktywować te klucze. Dalej nie umiem się odnaleźć na tej ich stronie internetowej.

są 2 wersje steam i ta ich, o ile dobrze pamiętam to w ustawieniach profilu powinno być miejsce do wpisania keya, powinieneś też dostać informację jak zakupisz już klucz jak go aktywować

Okej, dzięki za pomoc.

Do zamknięcia.

Dobry

Myślałem nad kupnem owej gry i zdecydowałem się kupić tą wersję gry:

https://www.g2a.com/final-fantasy-xiv-heavensward-collectors-edition-code-eu.html

Jednak mam tutaj pytanie. Czy wersja ta, zawiera także podstawkę czy jest to raczej tylko suchy dodatek z tymi bonusowymi przedmiotami ?

I jeśli mógłby ktoś napisać gdzie dokładnie aktywuje się owy klucz, ponieważ nie orientuję się kompletnie na stronie square enixa.

Z góry dzięki za pomoc :)