Plusy i Minusy Dragon Nesta

ciekawi mnie jakie dostrzegacie wady a jakie zalety owej produkcji :)

Z plusów to dynamika i dobra reakcja mobów na otrzymane ciosy, i to , że jest jakaś fabuła, z minusów, to co w każdej dungeonówce- powtarzalność

Ja jeszcze dodam pare rzeczy ;).

Do plusow :

-wyglad skilli

-dobrze zaprojektowane umiejetnosci (praktycznie nie ma postaci ktora by miala same skille atakujace, bez zadnych buffow czy czegos innego)

-mechaniki klas (ot np alchemist zbiera do 10 ladunkow za niektore skille by je wykorzystac np na przyzwanie malych uroczych glutow ktore maja rozne fajne skille, a np obscuria opiera sie na silnym crowd controlu i tzw czarnych dziurach, generalnie roznice widac)

-elastycznosc gry (nie zawsze w druzynie musi byc kleryk do leczenia, czasami starczy physician, a czasami, przy ogarnietych magach nawet zadnego nie potrzeba :D)

-poziom trudnosci (przy niektorych lokacjach trzeba sie mooocno napocic)

-fajny endgame (jest wyzwanie, jest widowiskowo, jest mocno, ale...)

Do minusow :

-beznadziejny poczatek (gdzies tak z 10-15 lvl, bo malo skilli, moby slabe, zero frajdy praktycznie)

-grafika (osobiscie nie jestem fanem, dlatego minus, choc jest schludna i ladna ale...)

-postacie (tak, dokladnie postacie. Bo jak gram np magiem to lubie widziec te epickie nowe szaty... a nie jakies stroje dla lalek ;/)

-loot (po ktory w 99% przypadkow nawet nie warto schylac, wyjatkiem tu sa nesty)

Wiecej nie umiem na predko znalesc/doszukac sie ;)

ciekawi mnie jakie dostrzegacie wady a jakie zalety owej produkcji :)