Elsword na luźno

Siemanko. Szukam graczy do elsword. Luźna rozgrywka, gramy kiedy ktoś ma czas.

Mam 35lvl Lu/Ciel. Gram w różnych godzinach, lecz maksymalnie do 22:00.

Ja może bym grał,ale jak rozumiem grasz na wesji EU?Tej od KillerCombo?Bo jak tak to trochę kiepsko bo tam co chcwilę jak wcodzi coś związanego z postaciami to są jump-eventy.Pogrywałem trochę ostatnio na Voidzie i tam jest nawet spoko.

Ja może bym grał,ale jak rozumiem grasz na wesji EU?Tej od KillerCombo?Bo jak tak to trochę kiepsko bo tam co chcwilę jak wcodzi coś związanego z postaciami to są jump-eventy.Pogrywałem trochę ostatnio na Voidzie i tam jest nawet spoko.

Gram na tej z platwormy gameforge. Nie chce mi się już robić nowej postaci na innym serwerze. Jest tam w ogóle j. polski?

Nope :P. Polska wersje ma tylko i wylacznie gameforge. Ja osobiscie gram na US, bo tam mam juz postacie i znajomych i tez nie ma polskiego... Oficjalnie, bo nieoficjalnie starczy zmodyfikowac adres pobieranie lokalizacji na ten od gameforga i juz masz jezyki od niego xD

Nope . Polska wersje ma tylko i wylacznie gameforge. Ja osobiscie gram na US, bo tam mam juz postacie i znajomych i tez nie ma polskiego... Oficjalnie, bo nieoficjalnie starczy zmodyfikowac adres pobieranie lokalizacji na ten od gameforga i juz masz jezyki od niego xD

Skoro byłby język, to musiałaby to być identyczna kopia, tego od gameforge, bo tłumaczenie inaczej by nie pokryło :v

Możesz dodać mnie na steamie. Bardzo często mi się nudzi, więc możemy pograć jak będę miał chęć / będę w domu.

http://steamcommunity.com/profiles/76561197998801655

Siemanko. Szukam graczy do elsword. Luźna rozgrywka, gramy kiedy ktoś ma czas.

Mam 35lvl Lu/Ciel. Gram w różnych godzinach, lecz maksymalnie do 22:00.