Lineage 2 Sytuacja Core/Naia

Witam

Chciałem zapytać osoby które aktywnie grają w L2 o to co tam ciekawego słychać. Czy Na Naii dalej tyle botow, P2W ? Core słyszałem że strasznie mało osób gra. Co tam z updatami, co ciekawego przyniosły?. Ostatnio grałem w L2 na Polskim Offie, i najważniejsze : czy opłaca się wracać ?

Pozdrawiam

nie wiem jak off. Nigdy mnie tam nie ciagnelo. Sytuacja ma sie odwrotnie jezeli chodzi o prywatne serwery. L2 na prywatach peka w szwach. Potrafi byc multum ludzi na jednym serwie, nawet 10 000 ale to lekka przesada.

W Lineage II ciagle graja setki tysiecy osob i na popularnosci wcale mu nie ubywa, powtarzam od paru lat i bd powtarzal nawet za 20 lat.

L2 to majstersztyk, ktory dzieki Bogu ma rozwinieta siec prywatnow serwerow

Jeśli możesz wyślij mi link do jakiegoś spoko serwera na PM ( którego nie mają zamiaru zamykać po kilku miesiącach ) z małymi ratami najlepiej :)

Nie jestem rozeznany w low-rate bo obecnie zagrywam sie na x50. Spoko modzi i tak maja wywalone, zreszta sam widzisz po dziale ^^

Co do Naii się nie wypowiem bo nigdy nie miałem okazji zagrać ale co do Core to pogrywam teraz od czasu do czasu i nie ma aż takiej tragedii ,że tak mało osób gra,dalej idzie spotkać pare osób na low lvl spotach,może nie tak dużo jak wcześniej ale nadal grają ludzie,szczególnie high-levelowcy ale co do ilości ludzi to privy bezkonkurencyjnie przewyższają według mnie i serwery od ncsoft'u i te od innovy.Trudno znaleźć teraz dobry serwer low rate,wszyscy lecą na medium.

Ja grałem swojego czasu w to cudo. Straciłem przy nim grubo ponad 8 lat ale co moje to moje. Przestałem... Trzeba zacząć myśleć i coś z sobą zrobić.

Wątek Core EU i Naia US był poruszany kilkukrotnie wystarczy poczytać stare tematy. W realiach L2 nic się nie zmieniło. Gdzie są boty tam będą zawsze, polityka firmy nie zmieni się z dnia na dzień, czy z roku na rok.

Nie polecam prywatnych serwerów... Zwłaszcza tego tutaj wymienionego. Znajomy mnie farmił razem z wszystkimi subami na bocie, po czym oddałem postać i zrezygnowałem bo z botami nie da się grać, a dla mnie to nie jest frajda jeśli coś mam za łatwo.

Swego czasu była strona http://forum.lineage2.com.pl/ na której były informacje o L2 off i prv, wystarczy poczytać.

Ja grałem swojego czasu w to cudo. Straciłem przy nim grubo ponad 8 lat ale co moje to moje. Przestałem... Trzeba zacząć myśleć i coś z sobą zrobić.Wątek Core EU i Naia US był poruszany kilkukrotnie wystarczy poczytać stare tematy. W realiach L2 nic się nie zmieniło. Gdzie są boty tam będą zawsze, polityka firmy nie zmieni się z dnia na dzień, czy z roku na rok.Nie polecam prywatnych serwerów... Zwłaszcza tego tutaj wymienionego. Znajomy mnie farmił razem z wszystkimi subami na bocie, po czym oddałem postać i zrezygnowałem bo z botami nie da się grać, a dla mnie to nie jest frajda jeśli coś mam za łatwo.Swego czasu była strona http://forum.lineage2.com.pl/ na której były informacje o L2 off i prv, wystarczy poczytać.

No prosze Cie, boty na x50 ?? Chyba z nudow...Gram 5 dni, nie spotkalem zadnego bota, za to sa aktualizacje prawie codziennie

Od tygodnia gram na Naia, faktycznie troche smierdzi P2W i botami ale populacja jest duza i da rade fajnie pograc, przed naia pogralem chwile na core i uwazam ten server za porażkę. Privy zależy kto co lubi ale te największe działaja na tej samej zasadzie co Naia, są elementy P2W i boty przeciez za cos trzeba utrzymac server i ludzi ktory nad tym pracują. NCSoft w is ma głównie dopałki do expa i sp jakies zmiany kolorkó nickow pelerynki i dodatkowe wejściówki do instancji. Oczywiście sa tam jakies wspomagacze enchantingu ale wszystko to da się zrobić za free wiec nie czuje tej różnicy.

Właśnie się zastanawiam czy grać na offie czy privie. W sumie racja z tym że privy są bardziej zaludnione od oficjalnych serwerów tylko że rzadko spotkać serwer który utrzyma się naprawde dużo czasu :)

@Bajlando: Tales x50? Gdzie i kiedy... Ja pamiętam tylko x15, ale ze wszystkimi boostami to nie wiem ile by wyszło. Boty tam biegały i zapewne biegają nadal.

Dla mnie jak dobre Privy L2 zaczęły się na kronice C4->C6 (interlude) to skończyły się na kronice Gracji Final. Wszystko co jest już później to dno. Cała Freya i High Five ... W to się grać nie da.

Oficjal to całkowicie inna bajka, to już inna gra, nie ta sama co kiedyś. Osobiście nie nazwałbym tego L2, chociaż wielu osobom się podoba aktualna najnowsza kronika.

ja caly czas czerpie przyjemnosc z gry na prywatach Interlude tylko i wylacznie. Lineage II najbardziej mi sie podoba wlasnie w tej postaci. Gram na la2dreams ( ruski l2j ) a nie na l2 tales

L2 to piękna gra ale tylko na privach bo tam utrzymują się stare kroniki a nie to co jest teraz.. gra na offie jest za łatwa.. ale znowu nie ma żadnych dobrych serwerów low rate na niższych kranikach i nie ma jak grać..

zależy co rozumiesz przez low rate x1 interlude (jakieś 2k online na starcie) był jakiś rok temu i ludzie nie wytrzymali jego hardcorowości (walenie bez shotów, c grade w okolicach 50 levela i to jak dobrze pójdzie itd) mi się wydaje taki x5, x2 spoil interlude był by optymalny (3 tygodnie i są a grady a potem już polityka/zbieranie bez spiny na ski) brak boxa/1 i wszystkie questy do robienia =D

Tales mimo tego ze ma ostry item shop nie wpływa to zbytnio na rozgrzewkę ponieważ to co można tam kupić samemu wyfarmisz w tydzień z ekipą. Po drugie mają za***iste pliki i balans, ten ruby/azure im teraz rewelacyjnie wyszedł :). Do kolegi wyżej zgadzam się że c4-gracia final były to najlepsze czasy privów bo wtedy poznawało sie content itp. Ale mimo wszystko h5 ma najlepszy balans oly i pvp ze wszystkich kronik. Tam można orać dosłownie wszystkim. Nawet łucznik czy dagger daje rade na oly. Nie ma typowego oracza który miecie wszystko.

Tales mimo tego ze ma ostry item shop nie wpływa to zbytnio na rozgrzewkę ponieważ to co można tam kupić samemu wyfarmisz w tydzień z ekipą. Po drugie mają za***iste pliki i balans, ten ruby/azure im teraz rewelacyjnie wyszedł . Do kolegi wyżej zgadzam się że c4-gracia final były to najlepsze czasy privów bo wtedy poznawało sie content itp. Ale mimo wszystko h5 ma najlepszy balans oly i pvp ze wszystkich kronik. Tam można orać dosłownie wszystkim. Nawet łucznik czy dagger daje rade na oly. Nie ma typowego oracza który miecie wszystko.

h5 ma balans? chyba graliśmy w inną grę..

Z tego co widze kazdy gral na roznych konfiguracjach privow wiec mozecie miec inne doswiadczenia. Ktos tam wyzej wspomnial ze na Offie jest za latwo... no to chyba nie gral na offie. Fakt iż levelowanie 1-85 jest proste i szybkie w prownaniu do starych kronik tylko nic nie wnosi. Na Godzie aktualnie gra zaczyna sie od 85lvl i nawet powiedziałbym ze od 97+ wtedy jest najwiecej mozliwosci pve pvp.

Z tego co widze kazdy gral na roznych konfiguracjach privow wiec mozecie miec inne doswiadczenia. Ktos tam wyzej wspomnial ze na Offie jest za latwo... no to chyba nie gral na offie. Fakt iż levelowanie 1-85 jest proste i szybkie w prownaniu do starych kronik tylko nic nie wnosi. Na Godzie aktualnie gra zaczyna sie od 85lvl i nawet powiedziałbym ze od 97+ wtedy jest najwiecej mozliwosci pve pvp.

tyle że ja grałem nie tylko na privach ale i na offie.. i grałem na offie i dla mnie kogoś kto grał na wcześniejszych kronikach ta gra jest teraz po prostu śmieszna i za prosta.. przez co nudna..

Czy to na L2Tales było tak że klikało się coś tam i można było brać buffy, kupować jakieś itemy, teleportować sie gdzie chcesz itp. ? Jeśli tak to dla mnie jest to bez sensu i cały klimat gry znika.

Czy to na L2Tales było tak że klikało się coś tam i można było brać buffy, kupować jakieś itemy, teleportować sie gdzie chcesz itp. ? Jeśli tak to dla mnie jest to bez sensu i cały klimat gry znika.

Tak jak napisałeś z tym że tales jest nastawiony na szybkie wykokszenie i epickie walki pvp po dobre spoty do farmienia itp wiec z jednej strony psuje to gre ale z drugiej ma to jakis swoj byt.

Na talesie pamietam jedno pt gladow i wszystko padalo...nie dalo rady healowac bo wszyscy takie buly dostawalia.