Poszukuję anime

Ostatnio obejrzałem anime Akame ga KILL! i spodobał mi się temat dołączenia żółtodzioba do jakiejś silnej grupy jak to mam miejsce w tym anime. Czy znacie jeszcze jakieś anime które ma podobny motyw?

powiedzmy , że z oczywistych to dragon ball, potem strongest disciple kenichi, było jeszcze anime, gdzie w epoce samurajów walczyli z owadomi większymi od domów tam tez był taki motyw..tylko tytułu nie znam, następny to dopiero co rozpoczety god eater, można by podciągnąć world trigger. a tak to nie wiem co jeszcze by ci polecić, rzadko zdarza się anime o nauce od lepszych takie, żeby nie nudziło.

Offt-top Jakbyś miał ochote poczytać ksiązki to możesz sobie zapodać pierwszą trylogie Drizzta Salvatora (nie polecam niestety dalszych części niż tom 8) ;)

Przejrzałem swoją listę i ciężko mi coś znaleźć takiego.

Nanatsu no Taizai- zawszę to jakoś kojarzę z akame gakill, drużyna będąca dobrymi, lecz uznawana za złoczyńców(fajne i ciekawe postacie)

Magi: The Labyrinth of Magic- coś innego niż akame ga kill, ale gatunek to również shounen w dodatku jeden z lepszych

Tokyo Ravens- bohater nie dołącza do jakiejś grupy, jednak nie jest sam. Niedoceniane anime, ciekawe fabuła jak na shounen.

Myślę, że jedynie nanatsu no taizai ci przypadnie do gustu, resztę dodałem spoglądając na inne cechy, które mogą ci się spodobać.

Attack On Titan ? Nie jestem pewien czy o coś takiego chodzi

Kekkai Sensen

tokyo Ghoul ?

d.gray-man, niedokończone anime jak i manga, ale w tym roku zaczęto kontynuować mangę, tytuł dość stary ale jest świetny, polecam.

Te anime które mi podaliście które oglądałem i mi się spodobały to:

-D.Gray-Man

-Tokyo Ghoul

-Attack on Titan

-Nanatsu no Taizai

-Dragon Ball

-Magi: The Labyrinth of Magic

Mushibugyou, anime o robalach, o ktorym wspominal Carn, ja takze polecam ;)

@Bleach, World Trigger

Ostatnio obejrzałem anime Akame ga KILL! i spodobał mi się temat dołączenia żółtodzioba do jakiejś silnej grupy jak to mam miejsce w tym anime. Czy znacie jeszcze jakieś anime które ma podobny motyw?