Szukam

Witam. Więc ostatnio kolega polecił mi anime Kekkai Sensen które obejrzałem i bardzo spodobała mi się moc leonardo.... chyba mam słabość do oczu ale wampirów wątek też lubię do tego magia krwi i wyszło dość nieźle.

Dlatego chciałbym podobne tytuły najlepiej zakończone albo mała ilość odcinków (żadnych odysei). Fajnie by było jakby walki były podobne do tych w Hellsingu OVA bo nie przepadam za brutalnością xD.

-Wampiry

-Moce oparte na oczach :D

-Magia
-Potwory

Bez naruto

Shiki- coś na wzór wampirów, oczy mają inne(nie daje im to żadnej dodatkowej mocy)

Code geass- bez magii i wampirów, ale spełnia za to priorytet i jest genialny pod względem fabuły(krótko mówiąc nie zawiedziesz się)

Deadman wonderland- magia krwi

Tokyo ghoul- polecam bardzo, anime jest dobre jeśli chcesz coś więcej niż tylko dobre to odsyłam do mangi. - Ghoule to coś jak wampiry tylko zamiast krwią, żywią się ludzkim mięsem - moce(każdy ghoul ma kagune, wygląda ładnie i jest skuteczne) - Oczy(bardzo ważny element tego anime :D, nie będę spoilerował) -Potwory(czasem nie tylko ghoule okażą się potworami, ale także i ludzie, pan shinigami arima zaprezentuje co potrafi). 2 sezony już wyszły, drugi sezon odbiega od mangi(oprócz różnicy fabularnej, anime jest mniej brutalne), mimo to jest podobny. 3 sezon i ova są już zapowiedziane.

W sumie 1 co przychodzi mi na mysl to JOJO's Bizzare Adventure.9 początkowych ep. jest dość średnie,ale potem staje sie najlepszym Anime jakie oglądałem.Świerze podejscie do wampirów,bardzo dobre walki,genialne postacie,ciekawa kreska i dobra animacja,a późniejszy Stardust Crusaders całkowicie niszczy system.Wiec gorąco polecam(wampiry sa od bodajże 4 ep.)Anime doskonałe.

Polecam Shiki - bardzo dobrze wspominam to anime :)

rosarito + vampire?

Densetsu no Yuusha no Densetsu - Może nie ma wampirów ale resztę kryteriów spełnia

Zachęciłeś mnie do code geassa i nie żałuję a potem zajmę się Tokyo Ghoul

Witam. Więc ostatnio kolega polecił mi anime Kekkai Sensen które obejrzałem i bardzo spodobała mi się moc leonardo.... chyba mam słabość do oczu ale wampirów wątek też lubię do tego magia krwi i wyszło dość nieźle.

Dlatego chciałbym podobne tytuły najlepiej zakończone albo mała ilość odcinków (żadnych odysei). Fajnie by było jakby walki były podobne do tych w Hellsingu OVA bo nie przepadam za brutalnością xD.

-Wampiry

-Moce oparte na oczach :D

-Magia
-Potwory

Bez naruto