Serwer PVP SWTOR

Witajcie ;) jak wyglada gra na serwerze pvp w grze SWTOR ? Duzo ludzi tam gra? Czy na pvp i dungeony szuka ludzi z roznych serwerow?

Na pvp jak i opsy szuka tylko z serwera na którym grasz. Na TOFN gra najmniej osób jeśli chodzi o anglojęzyczne serwery. Jeśli chcesz grać na "pewnym" serwerze to zapraszam na The Red Eclipse.

Od kiedy the red eclipse to pvp server?
TOFN tylko i wyłącznie. Może jest mniej ludzi ale ja wcale nie widzę problemu bo wz zawsze wyskakują. Populacja jest cały czas wiec przestań siać herezje.

tez gram na Tofn i jest miodzio

Oboje przesadzacie wiec spokoj :P. TOFN nie umiera ale z populacja nie ma nawet co startowac do RE. A co do warzones - jesli to dla cb wyznacznik populacji serwera PVP to RE tez jest PVP - tez ma warzones i tez znajduje sie co chwile. A dodatkowo nawet flashpointy i opsy! :P

A tak na temat to jak mowili wyzej, jednak ja uszczegolnie troche - serwery, ich typy itd masz przy logowaniu sie, przed tworzeniem/wyborem postaci. I tak - serwer pvp rozni sie od pve tylko open pvp. Wiec jesli cie to interesuje to zapraszam tam. Natomiast jesli chcesz porobic wszystko po troche - tzn troche opsow porobic, troche dungow a do tego od czasu od czasu sie pobic to jednak lepszy jest server pve - po prostu wiecej graczy (RE jako jedyny serwer ma high :P). Na takim serwerze pvp masz tylko na warzones oraz w pewnych strefach (np na terenach przemytnikow na tatooine bodajze gdzie automatycznie sie wlacza tryb pvp), po za tym kryjowki sithow/jedi mozesz atakowac i tak - wlaczajac sb flage pvp. Za to na TOFN populacja klas jest baaaardzo nierowna - jedi shadow/sith assasin i scoundriel/operative, to jedyne liczace sie klasy, a to z racji niewidzialnosci (do expa super bo nikt nie przeszkodzi, a pozniej do gankow i atakow z zaskoczenia) :P. Dlatego tez.... ciekawie wyglada tam pve - opsa jak sie juz uda uzbierac to na te 8 osob jakies 6-7 to te same klasy, z tymi samymi skillami itd xd

Nie sieje herezji tylko piszę prawdę ze statystyk jak i realiów. Na początkowych lokacjach jak i na flocie jest nawet czasami 2x wiecej osob na TRE niż na TOFN. Aaa i nigdzie nie napisałem ze TRE to serwer pvp panie czepialski tylko ze zapraszam na ten serwer.

Witajcie jak wyglada gra na serwerze pvp w grze SWTOR ? Duzo ludzi tam gra? Czy na pvp i dungeony szuka ludzi z roznych serwerow?

Polecam TOFN. Najbardziej zaludniony server PVP w europie. Jest duża polska gildia, która rekrutuje aktualnie. Także nie będziesz osamotniony.

@Dentysta111

Gramy na Tombie, W mojej sygnaturze znajdziesz nasz temat rekrutacyjny.

Witajcie ;) jak wyglada gra na serwerze pvp w grze SWTOR ? Duzo ludzi tam gra? Czy na pvp i dungeony szuka ludzi z roznych serwerow?