Rasa dla Nightblade

Witam. Jaka rasa dla Nightblade będzie najlepsza patrząc na racjale? Nie wiem jeszcze czy grać z łukiem, czy sztyletami, więc proszę podać rasę pod to i pod to, chyba że ta rasa jest uniwersalna. :D Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. :)

Mało grałem w teso, ale czy przypadkiem tam nie jest tak jak w przypadku poprzednich części TES? Czyli że rasa praktycznie nic nie daje, jedynie początkowe bonusy i jakieś specjalne umiejętności dla każdej z nich? Te skille chyba da się szybko nabić, także nawet z orka dałoby się zrobić Nightblade. Ale głowy uciąć nie dam, dawno w to nie grałem, a to co grałem to niewiele.

Ale wydaje mi się, że jak do łuku, to pewnie leśny elf.

Łuk jak kolega wyzej napisal. Sztylety? Stawiam na Tolka Banana (Kotek).

Khajiit - Rasa kotów. Cechuje ich wysoki współczynnik zwinności, inteligencji oraz szybkości. Doskonale sprawdzają się jako łotrzycy.

Te cechy niby są,ale tak naprawdę każdy może być każdym.

O ile nie masz modów bardziej charakteryzujących klasy to możesz grać każdym kto ci się podoba z wyglądu. Ja bym polecał koty, bo bretony to morduję swoim altmerem jak tylko zobaczę.

Witam. Jaka rasa dla Nightblade będzie najlepsza patrząc na racjale? Nie wiem jeszcze czy grać z łukiem, czy sztyletami, więc proszę podać rasę pod to i pod to, chyba że ta rasa jest uniwersalna. :D Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. :)