Tibia - Eldera - Retro PvP - Ekipa - Gildia

Siemanko, szukam jak najwięcej ludzi na serwer retro PVP - Eldera. Jest nas już 25 w gildii (wiem że to niewiele, ale zawsze to jakiś początek). Licytujemy GH w thais 500+ SQM, także coś się dzieje. Levele u nas stoją w pograniczu 13-100+ lvl. Ciśniemy wszyscy codziennie na ts'ie. Jednak każdy ma prywatne życie i mnie np. teraz nie było 5 dni, ziomeczki sobie grały. PK wiadomo jest zabawą, skille podstawą, codziennie kogoś nawalamy, dziś loot z ludzi sięgnął wartości około 1,5cc. Wiem, że to również mało, ale nie czujemy się w tej grze ekspertami, gramy 4fun i tyle :) Więc jeżeli chciałbyś do nas dołączyć - zapraszamy osoby w każdym wieku :)

Oczywiście z paccem, bo zazwyczaj siedzimy ank/dara/yala/sva. Pozdrawiam :)

Po info na TS3 do mnie na pw :) Rzecz jasna, wspomożemy jakimś hajsem, czy itemami na start :)

//edit:

04/08/15

dołączyło dziś 5 osób :)

11/08/15

do tej pory uzbieraliśmy 25 osób :)

Czemu NA serwer? Przeciez tam sa pingi wysokie

Czemu NA serwer? Przeciez tam sa pingi wysokie

my nie mamy :)

zapraszamy :)

Pamiętajcie nim szybciej wbijecie do gildii, tym większe prawdopodobieństwo, że dostaniecie pokoik w naszym GH (który prawdopodobnie będziemy mieli już nie długo). Serdecznie Zapraszamy ! :D

nie polecam na ts piski klutnie gracze z gildi zamawiaja kase na allegro wspomagaja sie xenobotem

nie polecam na ts piski klutnie gracze z gildi zamawiaja kase na allegro wspomagaja sie xenobotem

Nikt nie gra xenobotem, kasy nikt nie zamawia, kłótnie jak już co, a nie klutnie to ich nie ma bo się non stop śmiejemy, piski? chyba raczej problem mikrofonu kolegi :/

Do administracji/moderacji: Sylwuu to multi konto pana Mefisto. Grał z nami na początku, ale rządził się, chciał być najlepszy, zaczął flame i wywaliliśmy go. Nie będę więcej na nic gościu Ci odpisywał, bo szkoda słów. Peace - Gryź wode.

@jest nas już 25 w gildii, a lvle są 3 niskie poniżej 20, a reszta w przedziale 30+ do 100+

Siemanko, szukam jak najwięcej ludzi na serwer retro PVP - Eldera. Jest nas już 25 w gildii (wiem że to niewiele, ale zawsze to jakiś początek). Licytujemy GH w thais 500+ SQM, także coś się dzieje. Levele u nas stoją w pograniczu 13-100+ lvl. Ciśniemy wszyscy codziennie na ts'ie. Jednak każdy ma prywatne życie i mnie np. teraz nie było 5 dni, ziomeczki sobie grały. PK wiadomo jest zabawą, skille podstawą, codziennie kogoś nawalamy, dziś loot z ludzi sięgnął wartości około 1,5cc. Wiem, że to również mało, ale nie czujemy się w tej grze ekspertami, gramy 4fun i tyle :) Więc jeżeli chciałbyś do nas dołączyć - zapraszamy osoby w każdym wieku :)

Oczywiście z paccem, bo zazwyczaj siedzimy ank/dara/yala/sva. Pozdrawiam :)

Po info na TS3 do mnie na pw :) Rzecz jasna, wspomożemy jakimś hajsem, czy itemami na start :)

//edit:

04/08/15

dołączyło dziś 5 osób :)

11/08/15

do tej pory uzbieraliśmy 25 osób :)