Łączenie serverów/ Nowy Server?

Witam mam pytanie, jakiś czas temu Trion na stremie oświadczył, że na jesień będzie łączenie serverów.

Było podane chyba nawet co i jak.

I ma powstać nowy świeży server dla EU i USA.

Wiem, że bardzo dużo liczba osób zainteresowana jest tematem, nowego, świeżego servera, aby "ułożyć historię na nowo" z pewnym bagażem własnych doświadczeń.

Moje pytanie, czy ktoś śledzi temat i mógłby przybliżyć jakieś daty ? powiedzieć na jakiej wersji to wystartuje ? =)

Bo przyznam, że taki server dla "weteranów" wydaję się być bardzo ciekawą propozycją na jesień patrząc na obecny rynek mmorpg =)

Nie chce zniechęcać do grania w ten tytuł bo zapewne wiesz jaka jest mechanika tej gry aczkolwiek jedna myśl natrętnie pcha mi się do głowy. Skoro połącza serwery i każdorazowo na nowych serwerach mieliśmy do czynienia z niesławnymi land botami to jaka jest gwarancja, że tym razem tak nie będzie? Uważam, że sytuacja się powtórzy i jak zwykle wszystkie tereny pod 16x16 zabraknie praktycznie od ręki. Jeżeli Ci to nie przeszkadza to pewnie szansa na nowy początek będzie czymś ekstra ale jak dla mnie, AA ma skopaną mechanikę co do labor point'ów i przegięty item shop. Zmiany są lecz zbyt mało i zbyt późno.

A tak na marginesie już widzę płacze na forach, że ktoś miał dwa domki i do tego poletko a tu nic, wszedł na serwer za późno i niestety wszystko zajęte. Auroria pełna, nic tylko płakać. Bo przeczcież proces transferu postaci będzie automatyczny i kto pierwszy ten lepszy.

Poniżej zamieszczam link do forum gdzie panowie i panie dyskutowali długo i namiętnie po angielsku na ten temat.

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/572/view/forums/thread/432347/AA-server-merges-incomming.html

oh zapomniałem o najważniejszym tu masz link do oficjalnego forum, temat łączenia serwerów ma 406 stron :) - miłego czytania

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?196325-OFFICIAL-SERVER-EVOLUTION-amp-FEEDBACK-THREAD-(in-progress)

Nowy serwer wystartuje wraz z wprowadzeniem patcha 2.0. Są plotki o zmienionym Item Shopie na pewno, a co tam jeszcze to nie pamiętam. Osobiście uważam, że bez sensu przenosić się na ten nowy serwer. Wszystko będzie pozajmowane w godzinę od startu, a płacz i tak będzie ten sam :)

Nie chce zniechęcać do grania w ten tytuł bo zapewne wiesz jaka jest mechanika tej gry aczkolwiek jedna myśl natrętnie pcha mi się do głowy. Skoro połącza serwery i każdorazowo na nowych serwerach mieliśmy do czynienia z niesławnymi land botami to jaka jest gwarancja, że tym razem tak nie będzie? Uważam, że sytuacja się powtórzy i jak zwykle wszystkie tereny pod 16x16 zabraknie praktycznie od ręki.

Land botów nie ma już od dobrych 8 miesięcy, sama mechanika zajmowania ziemi trochę się zmieniła (5 sekund cd na każde kliknięcie przy próbie postawienia domku, więc szalone spamowanie nic nie da) do tego ograniczenie do maks dwóch niewybudowanych posiadłości (czyli nie zajmiesz więcej niż dwóch miejsc na starcie). Jeśli nie wiesz jak obecnie wygląda sytuacja, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Wspomnienie z AA :) Coś o czym myślisz co chwile :)

Pierwszy TR (Melissara)

PVP Arena 1 vs 1 Cool!

Pierwszy TANK w klanie!

Witam mam pytanie, jakiś czas temu Trion na stremie oświadczył, że na jesień będzie łączenie serverów.

Było podane chyba nawet co i jak.

I ma powstać nowy świeży server dla EU i USA.

Wiem, że bardzo dużo liczba osób zainteresowana jest tematem, nowego, świeżego servera, aby "ułożyć historię na nowo" z pewnym bagażem własnych doświadczeń.

Moje pytanie, czy ktoś śledzi temat i mógłby przybliżyć jakieś daty ? powiedzieć na jakiej wersji to wystartuje ? =)

Bo przyznam, że taki server dla "weteranów" wydaję się być bardzo ciekawą propozycją na jesień patrząc na obecny rynek mmorpg =)