Ekipa do MMORPG (Popularne, małe wymagania, system party)

Szukam ludzi którzy rozpoczną ze mną zabawę w MMORPG, które wspólnie wybierzemy. Komunikacja będzie się odbywać poprzez Teamspeak3 lub inny komunikator głosowy, który również wspólnie wybierzemy, jeżeli nie masz ochoty rozmawiać czy nie posiadasz mikrofonu nie ma sprawy, bylebyś był dostępny lub słuchał, to znacznie nam ułatwi komunikację.

Kilka punktów które chciałbym, aby zostały spełnione:

  • Gra musi być popularna, aby bez problemu odszukać resztę kompanów, aby kipiało liczbą online;
  • Grafika na tyle mało wymagająca, aby można było również pobawić się na laptopie/słabszym komputerze;
  • MMORPG musi być 3D, rozumiem, że nie tylko grafika dostarcza nam przyjemności, jednak jestem zdania, że w tym wieku nie wystarczą kwadraty, gra z ciut lepsza grafiką może dostarczyć nam też fajnych przeżyć;
  • Gra Free to play, bez item shopu nafaszerowanego itemami pay to win, jak wiadomo w każdej darmówce jest item shop, jednak niech to będzie na rozsądnych zasadach;
  • Gra nastawiona na dungeony, raidy, party, czyli to co jest esencją wspólnej gry w MMORPG;
  • Grafika nie cukierkowa

Jak na razie to tyle moich "widzimisię" , co do wieku ustalmy 17+, sam mam 23 lata, wyjątki w trakcie gry może powstaną.

Możecie dawać swoje propozycje, ostatnio sporo ludzi polecało gry typu Rappelz, nie wiem co sądzicie, może coś fajniejszego da się polecić. Jak zbierze się kilka osób i wybierzemy tytuł, każdy go pobierze i spotkamy się na komunikatorze głosowym.

Polecam Cabal Online :) Właśnie wracam po długiej przerwie do gry i szukam ludzi:)

Polecam Cabal Online Właśnie wracam po długiej przerwie do gry i szukam ludzi:)

Jeżeli dobrze pamiętam, to Cabal nie jest 3D a widok jak w Diablo czy Path of Exile, możesz mnie poprawić jeżeli się mylę.

mylisz się, cabal to typowy 3d mmorpg

Z chęcią zagram w coś jak zbierze się jakaś grupa.
Od siebie mogę polecić grę Champions of Regnum. W grze istnieją 3 frakcje, które toczą ze sobą odwieczną wojnę. Gra ma bardzo rozwinięty system RvR. Przejmuje się wrogie forty, zamki, wykrada się gemy i relikty co daje różne bonusy i korzyści dla realmu który je wykradł, można też najeżdżać miasta przeciwnej frakcji.
Nie wiem czy takiej gry szukasz, ale mi się ona bardzo podoba. Sprawdź, bo pewnie nigdy o niej nie słyszałeś :D!

Też z chęcia zagram :). Najlepiej w coś gdzie nie ma nudnego i monotonnego expienia, wiadomo na początku do pewnego lvl'a tak jest ale chodzi mi o późniejszy element gry :)

Wiele słyszałem o Lineage 1 i 2, mój kuzyn w to grał dawno temu, podobała mi sie ta gra ale pewnie jest tam zrypany item shop lub jest pay to win, nie wiem nigdy nie grałem, a jestem ciekaw :)

wydaje mi się ze dobrą grą może być Silkroad Online na jakimś prywatnym serwerze low rate

Ciezko cos dobrac bo wymagania masz trudne. Niskie wymagania sprzetowe i duza populacja nie chodza ostatnio w parze. Jak bys podal specyfikacje pieca latwiej by bylo dobierac tytuly. Hmm celujesz w gry starsze niz 5-6lat tak?

W sumie to też mógłbym pograć w jakąś ciekawą grę.
Osobiście nie mam niczego co mógłbym polecić, więc zdam się na wasze propozycje.

Ciezko cos dobrac bo wymagania masz trudne. Niskie wymagania sprzetowe i duza populacja nie chodza ostatnio w parze. Jak bys podal specyfikacje pieca latwiej by bylo dobierac tytuly. Hmm celujesz w gry starsze niz 5-6lat tak?

Sam mam komputer który uciągnie każdą grę, jednak często mnie nie ma w domu, tak więc na laptopie dobrze, jakby można było w nią pograć. Nie musi być stara gra, lecz aktualnie nie wyszło nic co według mnie jest warte spędzenia większej ilości czasu, chyba, że o jakimś tytule nie słyszałem.

Wobec tego podaj speca lapka i bedziemy doradzac. Ne chce rzucac tytulami na wiatr wiec poczekam na parametry lapka. Komfort owa gra to podstawa.

Wobec tego podaj speca lapka i bedziemy doradzac. Ne chce rzucac tytulami na wiatr wiec poczekam na parametry lapka. Komfort owa gra to podstawa.

Podam linka jest tu też specfikacja:

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Samsung-RC530.69170.0.html

Moze MU online swietna gra od 11 lat w to gram :)

Mu odpada zresztą nie jest 3D i nie przesadzajmy ; )

możesz coś więcej powiedzieć o tym czego szukasz? :D Nie przeszkadzają Ci skośnoocy na ekranie? Może coś w przestrzeni kosmicznej? Czy jednak klasyczny świat fantasy z elfami i krasnoludami?

Ogólnie odpadają prywatne serwery, tylko oficjalne wersje. Szukam ekipy z którą będę grać a nie konkretnego tytułu tylko. Kosmiczne gry odpadają, musi być ziemia, drzewka, kwiatki itp. ; )

Grałem 6 lat w World of Warcraft, teraz niestety nie mam na to pieniędzy.


Świat w grze musi być otwarty. Klimaty jak Silkroad lub Rappelz lub C9 (ten akurat świat zamknięty) lub Metin.

Równięż bym chętnie pograł w jakieś MMORPG. Jak na razie zastanawiam się nad powrotem do Cabala lub rozpocząć przygodę z Age of Wulin. Tylko te gry mogę zaproponować.

Zapraszam wszystkich do wspólnej gry na serwerze Mercury, w Cabal Online EU :)

Zbieramy ludzi do Gildii;) Mój nick, w grze Honokarayi albo Urcioszek, w zależności na której postaci jestem :)

Miłego wieczoru :) I zapraszam jeszcze raz serdecznie do wspólnej zabawy:)

Zapraszam wszystkich do wspólnej gry na serwerze Mercury, w Cabal Online EU Zbieramy ludzi do Gildii;) Mój nick, w grze Honokarayi albo Urcioszek, w zależności na której postaci jestem Miłego wieczoru I zapraszam jeszcze raz serdecznie do wspólnej zabawy:)

Nieładnie kolego z Twojej strony. To temat gdzie poszukuję ekipy a nie temat reklam swoich Gildii w Cabal Online.

Guild Wars 2 przeszło na free to play :P co wy na to? :)