Haven & Hearth

Witam wszystkich,

szukam kilku graczy do wspólnego rozpoczęcia zabawy w odświeżonym HnH. Najlepiej jest zacząć w 5-7 i od razu zająć się konkretnymi rzeczami(i tak nie pokonamy rusków ale może damy rade konkurować). Osobiście pierwszy raz grałem na World 4 gdzie miałem swoje największe osiągnięcia, a potem wracałem na W5 i W6, żeby sobie trochę dla przyjemności pograć. Grę będę na 100% zaczynać z moim bratem, przede wszystkim szukam doświadczonych graczy w HnH lub tego typu sandboxach - gra jest dość wymagająca nie wielu przy nich zostaję.

Generalnie nie ma wymagań poza wiekiem 16+ opcjonalnie sprawny mikrofon oraz komunikator głosowy.

UP :)

Pisze się całym sercem na ostre maniaczenie, ale podobno nowa wersja startuje 28 po opóźnienie :)

Ja tez sie pisze na to :) dziekuje i pozdrawiam

Na pewno będę zaczynał jak tylko ruszy odświeżona wersja, Dajcie tylko info co i jak :)

Na stówę gram.

Też zaczynam grać na pewno, ale niestety mam już kilkunastoosobową ekipę.

Przy okazji Diologin tutaj, jeśli ktoś pamięta i chce do wioski dodać =)

Z chęcią zagram ale o tej grze nie wiem nic, będę typowym początkującym i z chęcią bym się załapał do jakiejś ekipy.

Wysłałem wszystkim wiadomości na PW

@EDIT

Dostaliśmy kilka świeżych screenów http://www.havenandhearth.com/portal/media

Eodar zgłasza się do gry! :D

Eodar, stary druchu! :D

Chętnie zagram. Pierwszy raz w h&h ale grałem w salem itp...

Może być problem z odnalezieniem się, bo z tego co się orientuje J&L nie przewidzieli żadnych teleportów ani strzałek w pt.

Ja z kilkoma osobami również mamy zamiar zagrać więc możemy dołączyć ;) Proszę o jakieś info na PM

Wiem na 100% tyle że nie będzie teleportów jakie miały miasta(Crossroads) co do HF nie mam pewności, uważam że powinna być możliwość jakiegoś wspólnego startu. Uważam że jutrzejsza data jest jednak nieaktualna, z tego co widziałem na forum nie ma dokładnych informacji, a pracują jeszcze nad ??Global Market??(w związku z brakiem teleportacji) Jutro jak już czegoś się dowiem dam info, jeżeli ktoś dowie się czegoś wcześniej liczę, że da znać.

w h&h nigdy nie grałem.. jeśli jednak to nie przeszkadza to bym mógł też z wami zagrać.

Mam zamiar pograć z kolegą, jak coś to się odezwiemy :D!

Zapowiada się na to że dziś może jednak wystartować.

They won't start preparation until 4-5 P.M. UTC +2, apparently that's when they wake up. Then we'll have to wait for a few hours of world generating and stuff.