[DEFIANCE] Szukam Ekipy

Witajcie :P

Właśnie zaczynam swoją przygodę z Defiance, gra na pierwszy rzut oka strasznie mi się spodobała :)

Pograłem z godzinkę i doszedłem do wniosku ze samemu raczej szybko mi się ta gierka znudzi

Więc jakby byłby ktoś chętny zagrać to proszę o kontakt na pw ts3 i wtym poście :)

Jak by co mam 17lat ^_^

Jestem chętny! Sam jakiś czas temu zacząłem, mam przegrane jakieś 11h.

Dodaj mnie może na steam

https://steamcommunity.com/id/sonnyq2

Możliwe, że byłbym chętny ale to po poniedziałku jakoś. Kiedyś odpaliłem, także pograłem godzinę i napierdzielając się samemu poczułem niedosyt. Niedługo podrzucę mój steam url :)

Powiedzcie jak z populacją, wróciłbym, dałbym wam dobre bronie laserowe i pomógł znaleźć unikalne mounty (pojazdy) które wyglądają niesamowicie.

Jest coś tam do robienia jeszcze? Z rok/dwa lata temu przeszedłem kampanię, pograłem trochę i stwierdziłem, że nie mam co tam już robić, więc grać przestałem.

@up Wojny, eventy, inwazje, pvp które jest świetne, szukanie mountów (pojazdów) unikalnych - możnaje kupi ć ale sęk w tym że npc są dobrze ukryci.

Dodam że można śledzić serial na podstawie gry - serial osobiście oglądam i polecam.

Zagrałbym :P Z kims

Jak sciagne dyskografie Scootera, dokoncze pobieranie Defiance :) Jakas tam mam postac, ale nie pamietam jaki poziom EGO.

Jakby ktoś chciał zagrać to podaje steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198126097033/

@up Wojny, eventy, inwazje, pvp które jest świetne, szukanie mountów (pojazdów) unikalnych - możnaje kupi ć ale sęk w tym że npc są dobrze ukryci.Dodam że można śledzić serial na podstawie gry - serial osobiście oglądam i polecam.

to jest genialne gra zrobiona na podstawie serialu ale tak szybko gracze kończyli kampanie że gra sie szybciej rozwijała niż nabywało odcinków serialu i tak teraz serial jest na podstawie gry ;)

Nie? Ja pamietam czasy b2p i tego ze to nie byl wlasnie ani serial na podstawie gry ani gra na podstawie serialu. To bylo cos co istnialo obok siebie i sie wzajemnie uzupelnialo. I tym sie reklamowalo - ze jak cos jest w grze to jest w serialu i na odwrot, jak w serialu jest atak np mega robota to za chwile w grze tez jest event o tym :P. I ciezko powiedziec ze cos jest na podstawie czegos jak to sie przenika ;).

A co do gry to mam tam z pare postaci, najmniejsza ma chyba ego okolo 500 wiec jak dobijecie do tylu to mozna pograc :D. Taka wskazowka dla kumatych - najlepsze stroje sa z misji serialowych - i to niektore takie ahh :>. Choc pamietam ze na jednej zenskiej postaci mialem jakis stroj meski ktory wygladal lepiej niz na mezczyznie xD. Serio :D

Nie? Ja pamietam czasy b2p i tego ze to nie byl wlasnie ani serial na podstawie gry ani gra na podstawie serialu. To bylo cos co istnialo obok siebie i sie wzajemnie uzupelnialo. I tym sie reklamowalo - ze jak cos jest w grze to jest w serialu i na odwrot, jak w serialu jest atak np mega robota to za chwile w grze tez jest event o tym . I ciezko powiedziec ze cos jest na podstawie czegos jak to sie przenika .A co do gry to mam tam z pare postaci, najmniejsza ma chyba ego okolo 500 wiec jak dobijecie do tylu to mozna pograc

500 ego to mało to szybko dobiją :D więc można sie już szykować :D

Fakt, choc zalezy jak sa nowi - jak calkowite swiezaczki to troche im to moze zajac bo beda chcieli jakies stroje, jakies bronie lepsze, jakies pojazdy itd, sam pamietam swoje poczatki:D

Fakt, choc zalezy jak sa nowi - jak calkowite swiezaczki to troche im to moze zajac bo beda chcieli jakies stroje, jakies bronie lepsze, jakies pojazdy itd, sam pamietam swoje poczatki:D

oj tak początki są najlepsze :D ja jak zaczynałem w to grać to przyponiałem sobie że kiedyś kiedy na tym portalu paczki deluxe z jeszcze b2p rozdawali to se zdobyłem taki aktywowałem ale nigdy nie zagrałem ;D aż do tamtego dnia :D więc premium było więc akurat exp szybciej leciał

Dodam że jak chcecie dobrze pograć to trzeba kupić dodatek który dodaje nowe eventy, bronie itp. Nie kosztuje wiele a warto.

Dodam że jak chcecie dobrze pograć to trzeba kupić dodatek który dodaje nowe eventy, bronie itp. Nie kosztuje wiele a warto.

ale to jak sie wbije lvl większy to dopiero bo tak to bez sensu troche

jak się gra f2p dużo ludzi gra ?

Ludzi ogółem więcej niż w RIFT powiem szczerze, szczególnie że ROJO to nagrywa to graczy napływa masa.

mogę zagrac mogę liczyc na pomoc ? i podanie steama

bo nwm czy pobierac czy nie dlatego pytam czy będę mieć z kim grac

pobieram będę mieć już jutro podajcie nicki

warn_ico.png
Posty można edytować. Zapraszam do lektury regulaminu.

~Leman

Jest taka opcja jak edytuj, będą warny za trimple post.