The Secred World. Czy warto kupić?

Witajcie. Zastanawiam się nad zakupem The Secred World, ale... czy warto?

Interesuje mnie krótka opinia ludzi, którzy mają już spory staż w owej grze. Czy nie znudzi się ona po kilku tygodniach? Czy może jednak zostanę tam choć na kilka miesięcy. Czy eventy są częste, czy zależy to od updateu? Czy jest to bardziej sandbox, czy lecimy w napisanej wcześniej historii? Czy trzeba perfekcyjnie znać eng?

Ogólnie gdy mmo szybko mi się nudzą, bo ciągle robić to samo etc, są monotonne, jest mało akcji...

Cóż czekam na wasze odp :)

post-37329-0-74942500-1440327730_thumb.j

Gra dostaje cały czas update'y. Jak jeszcze grałem to bardzo dużo ludzi grało również, nie było pustek na lokacjach i dungeony znajdowało dość szybko. Questy są ciekawe/długie/trudne(jak nie główkujesz trzeba wiki użyć), system levelowania głównie na questach. Drzewko skilli jest świetne(drzewko ma w sobie wszystkie klasy i rozwijasz co chcesz, końcowo masz rozwinięte wszystko, ale skille miały ze sobą synergię i trzeba było układać sobie skill bar odpowiednio). Nie wiem jak teraz jest. Zazwyczaj lubiłem robić dungi, etc. ale w SW były wg mnie średnie, ale sprawiały wyzwanie(więc to plus). Zanim kupisz gre to może ktoś pożyczy Ci konto żebyś spróbował, może jest jakiś Trial..

Witajcie. Zastanawiam się nad zakupem The Secred World, ale... czy warto?

Interesuje mnie krótka opinia ludzi, którzy mają już spory staż w owej grze. Czy nie znudzi się ona po kilku tygodniach? Czy może jednak zostanę tam choć na kilka miesięcy. Czy eventy są częste, czy zależy to od updateu? Czy jest to bardziej sandbox, czy lecimy w napisanej wcześniej historii? Czy trzeba perfekcyjnie znać eng?

Ogólnie gdy mmo szybko mi się nudzą, bo ciągle robić to samo etc, są monotonne, jest mało akcji...

Cóż czekam na wasze odp :)

post-37329-0-74942500-1440327730_thumb.j