Cs zacina na pierwszej pistoletówce

Witam. Sprawa wygląda tak:

Włączam sobie mm`a wszystko pięknie i kiedy po raz pierwszy po odpaleniu kompa gram w csa gra zawiesza sie w losowym momencie w pierwszej rundzie (kiedy gramw csa po raz kolejny wszystko jest wporzadku, chyba ze zresetuje albo wyłącze kompa) Bardzo często jest tak że są to najważniejsze momenty. Muszę wyłączyć grę poprzez ctrl alt delete bo inaczej sie nie da. Nie wywala żadnego błędu ani nic, po prostu gra wywala do pulpitu w rozdzielczości na któej gram, cały czas jest włączona ale nie odpowiada i dodatkowo zacina się też dźwięk. Komputer mam dobry, w csie mam 300 fpsów, więc co może być problemem?

System czasem niezasyfiony? Antywirus? Może coś nie tak z bibliotekami/sterownikami? Sprawdzane było wszystko?

Jeśli był robiony format to problem natury technicznej.

Sprawdź może spójność plików gry po przez steama : wchodzi w steama, potem biblioteka i prawym przyciskiem na cs'a, potem dajesz właściwości i sprawdź spójność plików gry

Wszystko było sprawdzane, zaczęło się tak robić od niedawna, spójność też sprawdzałem, pobrało jakiś plik lecz nadal to samo.

Reinstall cs go albo jak masz dane priorytet wysoki na cs to daj normalny.

Ja bym jeszcze sprawdził opcje uruchamiania CS GO.

Chodzi mi o dopisanie do steama -novid -high -threads 2 albo 4 -nod3d9dx

Parametr -threads 2 można ustawić gdy CS GO zaczyna mieć problemy z wielowątkową obsługą gry i wtedy gra ponoć chodzi lepiej, a parametr -nod3d9dx jest tylko dla bardzo słabych komputerów w których zaawansowane opcje directx nie są potrzebne.

Jeżeli system, sterowniki, sprzęt został sprawdzony to sprawdziłbym ostatnią opcję i odinstalował wszystkie visual C++ i zainstalował je na nowo z tej paczki https://googledrive.com/host/0B9l4QOCXUmxXV19jN1ZrTnBwdTQ/VC_RedistInstaller.exe

Sam z niej korzystam więc jest czysta.

Sprawdzenie sterowników > zmniejszenie detali w cfg video > reinstall > przeczyszczenie elementów sprężonym powietrzem, lub ręcznie > format > wymiana podzespołów w tym przypadku to będzie grafika, albo zasilacz. Dziękuję dobranoc :)

Sprawdź dysk twardy czy nie jest uszkodzony programem HDTune, spróbuj zainstalować cs na inną partycję.

Witam. Sprawa wygląda tak:

Włączam sobie mm`a wszystko pięknie i kiedy po raz pierwszy po odpaleniu kompa gram w csa gra zawiesza sie w losowym momencie w pierwszej rundzie (kiedy gramw csa po raz kolejny wszystko jest wporzadku, chyba ze zresetuje albo wyłącze kompa) Bardzo często jest tak że są to najważniejsze momenty. Muszę wyłączyć grę poprzez ctrl alt delete bo inaczej sie nie da. Nie wywala żadnego błędu ani nic, po prostu gra wywala do pulpitu w rozdzielczości na któej gram, cały czas jest włączona ale nie odpowiada i dodatkowo zacina się też dźwięk. Komputer mam dobry, w csie mam 300 fpsów, więc co może być problemem?