Gloria Victis - Polskie MMO. Temat Ogólny

Polska gra MMO która obecnie znajduje się w fazie Pre - Alpha, ale można już bezproblemowo grać.

W zamierzeniach gra ma stawiać na duże starcia PVP w otwartym świecie, na przejmowaniu różnych fortów i kopalni, ulepszaniu zdobytych twierdz itp. W wersji finalnej pojawić ma się wiele questów które będą odskocznią od PvP. Obecnie można walczyć z potworami, zdobywać poziomy, craftować, walczyć z innymi nacjami, przejmować farmy, kopalnie czy twierdze oraz ulepszać je.
Gra dostała niedawno nową aktualizację i niedługo szykujemy kolejną tak więc zapraszam was do wspólnej walki. :)

Co myślicie? :)


Strona główna gry: http://gloriavictisgame.com/

Screeny z gry:
http://gloriavictisgame.com/application/index/media#ad-image-0

Żeby grać w alphe trzeba płacić?... Poczekamy.

A to taka nowość? Na steamie masz droższe alfy i bety i nikt nie narzeka wiec nie wiem o co się rozchodzi.

No ok spoko. Nastaly czasy ze my gracze musimy placic za wstep do gry we wczesniejszych fazach. Spoko lapiemy doswiadczenie, lapiemy bugi itp. Ale co z tego?! I tak forsa za wstepy jest trwoniona na pierdoly, bo placimy i placimy a GV dalej wyglada jak wygladalo. Kto kogo robi w wuja? Oni nas. To jest tak jak bys kupil nadgryzionego snikersa, a wiekszy i smaczniejszy juz nie bedzie. Kasa plynie a dalej Gloria Victis biega z patykiem w d*pie.

Xanas myślę jedno... Powoli zaczyna to pachnieć jak DayZ czyli nazbieranie $$$ w fazie alfa lub early acces po czym gra bedzie stała (bo wasz gra stoi w miejscu od... roku?) i niech się martwią frajerzy co zapłacili. Nie powiem bo tworzycie grę która ma szanse osiągnąć sukces tylko robicie to w iście ślimaczym tempie a ludzie debilami nie są i to widzą. Tyle ode mnie. Jak zobaczę ostry progress to sam wykupie early acces u was ale póki co to macie ode mnie minusa za nic nie robienie. Moja prywatna opinia więc bez hejtów proszę. Pozdrawiam

Szczególnie bolą animacje, które w dalszym ciągu się nie zmieniły, samą grafą się tego nie nadrobi. Uzyskać coś takiego jak w For Honor byłoby pięknie, choć pewnie nie możliwe :P. Gdyby nie te animacje, nie miałbym zastrzeżeń, no może tylko strasznie powolna produkcja gry. W każdym bądź razie powodzenia :).

A co to ma do rzeczy czy gra jest skończona i na jakim jest etapie? Ważne jest to czy jest grywalna a GV nawet w obecnym stanie jest ciekawsza od 90% MMO w niby "finalnych wersjach", z resztą gry MMO powinny się przez cały okres istnienia rozwijać, nawet po premierze więc o każdej można powiedzieć że jest w rozwoju. Wolę grać w alfa GV niż w te mangowe crapowate klony typu black desert nad którym się tak spuszczacie.

A to taka nowość? Na steamie masz droższe alfy i bety i nikt nie narzeka wiec nie wiem o co się rozchodzi.

Niestety to nie jest nowosc, a standard. Troche to smieszne, ze placi sie za testowanie i pomoganie(!). Powinno byc w druga strone. No ale takie czasy, ze teraz placi sie za niedopracowane, niedokonczone buble.

Co do samej gry, to sledze jej losy, raz z mniejsza, a raz z wieksza uwaga, od czasow kiedy produkcja miala inna nazwe. Lubilem ogladac tamte stare filmiki, mialy swoj urok.

Zycze powodzenia i mam nadzieje, ze gre uda wam sie skonczyc.

od czasow kiedy produkcja miala inna nazwe. Lubilem ogladac tamte stare filmiki, mialy swoj urok.

O to właśnie chodzi w tym wszystkim... Ile to już czasu minęło 3-4lata? Strach się bać ile to jeszcze potrwa....

Faktycznie cos w tym jest. Nawet nie zdawalem sobie sprawy, ile to juz czasu uplynelo od tych pierwszych filmikow. Mieli wtedy autorski silnik i wyzywali, ze zmieniaja go (i glownego tworce), bo za wolno sie na nim pracuje. Teraz tego tempa tez nie widac. Ale i tak im kibicuje.

Mam nadzieję że spodoba się wam nowa aktualizacja. Powiększyliśmy świat dwukrotnie :)

http://gloriavictisgame.com/news/7952

Cóż, trochę mam wątpliwości czy nie zrobi się z tego taka wieczna alpha z early access jak pewna gra z zombie. Szczególnie że przed wydaniem wersji stabilnej musieliby grę testować i poprawiać, a to nieraz drugie tyle wysiłku co jej stworzenie.

Nie twierdzę że twórcy mają takie intencje. Nie muszą. Może ich ten projekt nieco przerastać, bo gry MMO z wysokiej półki mają zwykle budżety idące w miliony dolców i kilkadziesiąt osób w zespole.

Sandbox/PvP to typ gry kojarzący się mi z takimi grami jak Wurm, czy również powstające Life is Feudal, Albion czy Camelot Unchained. Na pewno to coś ciekawszego niż 75836735-ta gra, w której się farmi te same dungeony aż do zrzygania się z nudów, ale gatunek ma jednak mały problem. Jest diabelnie niszowy, a gry z reguły są grane tylko przez totalnie hardcorowych no-liferów. Ciężko zawalczyć o szersze grono graczy. Czasem myślę, że gdyby komuś się udało ten gatunek gier zanieść "pod strzechy", uprzyjaźnić trochę, to mógłby sporo namieszać na rynku.

Już dość dawno "zdonowałem" GV, by uzyskać kluczyk, ale grałem wcześniej na lapku, było kurcho z FPSami to nie grałem. Dzisiaj ściągne i sprawdze jak gra się zmieniła. Tym bardziej, że mam już pełnego peceta, więc powinno być lepiej ;)

@up daj znać czy poprawili optymalizacje i czy coś się zmieniło w grze. Jestem ciekaw.

Dobra to krótki pogląd jak to teraz wygląda. Optymalizacja dalej kuleje v.v. Jeszcze zrozumiałbym gdyby to był jakiś zaawansowany silnik graficzny, a mamy doczynienia z Unity także wodotrysków brak. Osobiście nie mogę pojąć dlaczego twórcy odeszli od ich silnika (chyba barok engine) na rzecz unity, dla mnie to jakieś nieporozumienie. Animacje walki, chodzenia są zabawne XD W ogóle nie wiem jaka jest idea tej gry. Mam nadzieje, że twórcy pójdą po rozum do głowy i zamiast bawić się w to "coś", dadzą nam pełnokrwistego EUROPEJSKIEGO RPGa z elementami sandbox. Pożyjemy, zobaczymy. Narazie można wbić i pośmiać się z animacji. Zmusze się do pogrania dłużej, może odkryje sens.

Czyli w skrócie. Czekamy kolejne 3 lata z nadzieją, że może coś się zmieni. Szczerze - wątpię ale nadal kibicuję. Dziękuję i pozdrawiam

Szkoda że to tak dlugo wszystko trwa;/ Ogólnie gra bardzo mi się podoba, piekny świat w kilimacie który najbardziej lubie, no cóż trzeba czekać;/

No tak, oczekujcie bananów z Chin od ludzi którzy robią gierkę po godzinach xDDD

Kupiłem jakiś rok temu pakiet za 10 dolców dający dostęp do gry. Włączyłem GV 2 razy i w najbliższym czasie nie zamierzam do niej wracać

Polska gra MMO która obecnie znajduje się w fazie Pre - Alpha, ale można już bezproblemowo grać.

W zamierzeniach gra ma stawiać na duże starcia PVP w otwartym świecie, na przejmowaniu różnych fortów i kopalni, ulepszaniu zdobytych twierdz itp. W wersji finalnej pojawić ma się wiele questów które będą odskocznią od PvP. Obecnie można walczyć z potworami, zdobywać poziomy, craftować, walczyć z innymi nacjami, przejmować farmy, kopalnie czy twierdze oraz ulepszać je.
Gra dostała niedawno nową aktualizację i niedługo szykujemy kolejną tak więc zapraszam was do wspólnej walki. :)

Co myślicie? :)


Strona główna gry: http://gloriavictisgame.com/

Screeny z gry:
http://gloriavictisgame.com/application/index/media#ad-image-0