Guest pass do wildstar

Jeżeli by ktoś miał takowy kluczyk na zbyciu proszę wysłać na pw.

Nie, nikt nie ma kluczyka. Idź skosić babci trawnik, a cioci posprzątać w piwnicy i zarobisz.

Mam już pełnoprawny dostęp do gry który sobie zakupiłem a klucz jest dla kolegi. A to że tak piszesz nie wiedząc o moim stanie finansowym jest żalosne i śiwaddzy tylko o tobie. Pozdro .

Mam już pełnoprawny dostęp do gry który sobie zakupiłem a klucz jest dla kolegi. A to że tak piszesz nie wiedząc o moim stanie finansowym jest żalosne i śiwaddzy tylko o tobie. Pozdro .

Smieszą mnie ludzie którzy piszą że chcą klucz dla kolegi, kolega jest tak upośledzony intelektualnie że sam nie może wejść na forum i napisać ? :)

Nie poprostu ja mogę wejść i napisać za niego skoro on nie ma konta na forum a zakładać tylko po to aby napisać jeden post jest bez sensu.

1. Za moment jest f2p - może poczekać

2. Skoro kupiłeś grę - jesteś właścicielem guest key'a surprise !

A no więc...ten tego...

Widać poziom tego forum. Kto by coś nie napisał, że chce cokolwiek za darmo, od razu fala hejtów. Weźcie pod uwagę to, że niektórzy mogą mieć na prawdę gorszą sytuacje finansową niż Wy, albo nie są uzależnionymi gamerami i nie chcą płacić za grę. Jeśli macie pisać takie posty, to nie piszcie nic, bo nic nie wnoszą do tematu i powinny za to lecieć warny od razu. ( Tak, wiem, mój też kompletnie nic nie wnosi. )

1. Za moment jest f2p - może poczekać2. Skoro kupiłeś grę - jesteś właścicielem guest key'a surprise !A no więc...ten tego...

A guest keya nie dostawało się przypadkiem tylko przy zakupie kolekcjonerki? Kupiłam swój egzemplarz na humble bundle jak był za dolara i nic takiego nie dostałam.

Smieszą mnie ludzie którzy piszą że chcą klucz dla kolegi, kolega jest tak upośledzony intelektualnie że sam nie może wejść na forum i napisać ?

A potem zaraz by było, że kolejny użytkownik z zeroma postami na forum błaga o klucz... Mnie też wkurza takie myślenie, więc proszenie o klucz dla osoby, która musiałaby specjalnie zakładać konto na tę okazję wg. mnie jest uzasadnione.

A moje zdanie jest takie, że zaraz i tak ta gra będzie F2P, więc tyle to chyba można poczekać. Ewentualnie w grę wchodzi odkupienie klucza np. od kogoś, kto w promocji kupił grę za ok. 4 zł.

Sytuacja finansowa? Nie mam grosza przy duszy i od małego robię i pomagam na warsztacie samochodowym. Zamiast szukać pretekstów to ruszcie grube dupska sprzed komputera.

A guest keya nie dostawało się przypadkiem tylko przy zakupie kolekcjonerki? Kupiłam swój egzemplarz na humble bundle jak był za dolara i nic takiego nie dostałam.

Sam kupowałem bundla i wraz z wpisaniem kodu dostawało się klucze na maila do EU i NA,co do reszty tematu autor sam napisał,że kupił grę - więc jeśli to prawda ma własne klucze z którymi może zrobić co zechce,ludzie robicie drame o sytuację finansową odnośnie klucza do triala (!) na którym da się grać tydzień i dobić z tego co wiem 20 lvl,a co do samej gry,to spokojnie w miesiąc gry da się wyfarmić nawet kolejne 2/3 miesiące...WS pod tym względem jest naprawdę przyjemny,nawet osoba bez stałego zródła przychodu sobie powinna poradzić...rozdawałem jakiś czas temu kilka kluczy na forum,tak samo parę innych osób,raczej nie sądzę,że znajdą się jeszcze inne wolne klucze.

Jeżeli by ktoś miał takowy kluczyk na zbyciu proszę wysłać na pw.