Poszukuję osób do grania for fun na normalach

Witam, na początek się przedstawię. Mam na imię Bartek i mam 20 lat. w lola gram niecały rok z przerwami, obecnie mam 25lvl (większość gier mam rozegrane na aramach). Poszukuję z kolegą 3 osoby do miłego spędzania czasu grając w lola. Wymagania są takie:

Osoba powyżej 16 lat, która nie spina się o to że komuś pójdzie słabiej na linii, chodzi o to aby czerpać przyjemność z gry.

Ja preferuję topa/jungle lecz bardziej jestem nastawiony na górną linię, kolega mid. Potrzeba osób, lubią grać jako ADC, support, jungla.

Korzystamy z darmowego komunikatora RaidCall [iD kanału: 379581] (oferuje on dobrą jakość rozmów). Chętne osoby niech piszą na chat w lolu

Mój nick: MyNameIsBonzo

Nick kolegi: Darffest

Witam, na początek się przedstawię. Mam na imię Bartek i mam 20 lat. w lola gram niecały rok z przerwami, obecnie mam 25lvl (większość gier mam rozegrane na aramach). Poszukuję z kolegą 3 osoby do miłego spędzania czasu grając w lola. Wymagania są takie:Osoba powyżej 16 lat, która nie spina się o to że komuś pójdzie słabiej na linii, chodzi o to aby czerpać przyjemność z gry.Ja preferuję topa/jungle lecz bardziej jestem nastawiony na górną linię, kolega mid. Potrzeba osób, lubią grać jako ADC, support, jungla.Korzystamy z darmowego komunikatora RaidCall [iD kanału: 379581] (oferuje on dobrą jakość rozmów). Chętne osoby niech piszą na chat w loluMój nick: MyNameIsBonzoNick kolegi: Darffest

Mógłbym z Wami pograć, ale nie wiem czy chce mi się ściągać jakieś inne programy jak TS3.

obojtena mi linia, wiek 26lat.

lvl 16/17

nick Szkodziuu

mam kanaly TS'a wiec sciagajcie zapraszajcie gramy:)

A jaki server?

Witam, na początek się przedstawię. Mam na imię Bartek i mam 20 lat. w lola gram niecały rok z przerwami, obecnie mam 25lvl (większość gier mam rozegrane na aramach). Poszukuję z kolegą 3 osoby do miłego spędzania czasu grając w lola. Wymagania są takie:

Osoba powyżej 16 lat, która nie spina się o to że komuś pójdzie słabiej na linii, chodzi o to aby czerpać przyjemność z gry.

Ja preferuję topa/jungle lecz bardziej jestem nastawiony na górną linię, kolega mid. Potrzeba osób, lubią grać jako ADC, support, jungla.

Korzystamy z darmowego komunikatora RaidCall [iD kanału: 379581] (oferuje on dobrą jakość rozmów). Chętne osoby niech piszą na chat w lolu

Mój nick: MyNameIsBonzo

Nick kolegi: Darffest