Wakfu - pytanie

Jako że jestem zbyt leniwy by szukać po oficjalnych stronach, czy obiecany rework Sadid wszedł już w życie? I jeśli tak, czy budowanie postaci na laleczkę w końcu ma sens?

A bardziej generalnie, czy klasy przywołujące mogą w końcu polegać na summonach, czy dalej są to buildy dużo gorsze od reszty?

Chyba jeszcze nie, zresztą nawet jeśli by był to chyba Sadida nigdy nie będzie miała sensu budowania się na lalke. Ostatnio weszło sporo zmian ze spellami (we wrześniu może pokaże się w końcu hero system)

Wraz ze Spell Deckiem, który wyszedł jakoś na początku lipca, wszystkie klasy dostały mniejszy lub większy rework.
Nie widziałem oficjalnego stanowiska twórców(a śledziłem forum dość uważnie) co do tego czy reworki ze spell decka to finalna sprawa i czy te zaplanowane zostały zrobione właśnie w jego zakresie. Eni, która miała być zmieniana razem z Sadidą, dostała dużo zmian, więc Sadida pewnie też.

Buildy z summonami nigdy nie były najgorsze, są po prostu użyteczne w specyficznych sytuacjach(Sadida z lalkami na pvp była nie do zabicia), a dzięki spell deckowi nie ma problemu ze zmianą buildów co walkę.

@edit
Czytałem wczoraj na forum jakieś płacze gościa, że Sadida jest zbyt OP(chodzi o final dmg laleczek i self heal) teraz. Podobno może solo zrobić najtrudniejszy dung w grze(dung nie UB).

Z tego co czytałem jakiśczas temu Sadida to największy koks na pvp.

Jako że jestem zbyt leniwy by szukać po oficjalnych stronach, czy obiecany rework Sadid wszedł już w życie? I jeśli tak, czy budowanie postaci na laleczkę w końcu ma sens?

A bardziej generalnie, czy klasy przywołujące mogą w końcu polegać na summonach, czy dalej są to buildy dużo gorsze od reszty?