Prosiłbym o pomoc

Witam!

Mam 2 prośby do was, zawsze mi pomagaliście bo zawsze jest ktoś kto zna odpowiedzi na moje pytania.

Więc przejdźmy do rzeczy, ile by kosztował mnie WoW + WSZYSTKIE dodatki (ostatnio dużo promocji było i nie wiem czy nadal coś w ten deseń jest.)

I dodatkowo, zanim kupie WoW'a, podacie mi najlepszy /ciach/

z góry jak zawsze dziękuję <3

mod_ico.png
Takie pytanie radzę sobie odpuścić, uciąłem to co trzeba
~Leman

"podacie mi najlepszy /ciach/" w sumie najlepszym "ciach" będzie wersja testowa.

Olać wersję testową, jeśli legion nie poprawi ogólnego stanu gry to zapraszam na vanilla, a niedługo również na TBC, które, jeśli utrzymają obecną tendencję, będzie najlepszym serwerem TBC =) Adres mogę podrzucić na pw. Mimo wszystko, żeby nikt się nie czepiał, nadal uważam wowa za jedną z najlepszych gier mmo =)

Battlechest + 30 dni + dodatek WoD = 214.80 złProsze Pana, troche leniwy z Ciebie chlopak. Wystarczy machnac po stronce z keyami i zapoznac sie z tematem w 5 minut.

Nie znam się na stronach z keyami, jedyne gdzie kupuje to zawsze z oficjalnej strony jak gw2 czy wildstar, więc skąd miałem wiedzieć o keye.pl.

Witam!

Mam 2 prośby do was, zawsze mi pomagaliście bo zawsze jest ktoś kto zna odpowiedzi na moje pytania.

Więc przejdźmy do rzeczy, ile by kosztował mnie WoW + WSZYSTKIE dodatki (ostatnio dużo promocji było i nie wiem czy nadal coś w ten deseń jest.)

I dodatkowo, zanim kupie WoW'a, podacie mi najlepszy /ciach/

z góry jak zawsze dziękuję <3

mod_ico.png
Takie pytanie radzę sobie odpuścić, uciąłem to co trzeba
~Leman