Słuchawki z mikrofonem?

Pytałem już o pc i ekran ( dzięki szybkim odpowiedziom SandKinga i Krzycha ogrywam właśnie Wieśka na nowej iiliyamie :D), ale wiadomo jak grać to najlepiej z kimś :D I do tego potrzebne są mi słuchawki z mikrofonem.

Wiem, że istnieje temat o słuchawkach i mikrofonach ale o słuchawkach z mikrofonem nie widziałem tam żadnej informacji. A ostatni wpis jest z maja więc nie chce odkopywać tematu.

Jak pisałem kupiłem ostatnio pc i ekran więc budżet to coś koło 100zł. Mam nadzieję, że uda się wam coś wykombinować ;)

Mikrofon ma być wbudowany w słuchawki? Jeżeli tak to ciężko coś znalźć w tej cenie. Jednak jeżeli mogą to być dwie oddzielne rzeczy to polece klasykiem: Superluxy HD681 + zalman mic1 :)

Istnieje temat o sluchawkach i mikrofonach bo sluchawkek z mikrofonami sie nie kupuje albo sie kupuje + dokupuje mikrofon (ZM-Mic1 przewyszla wszystkie sluchawkowe mikrofony a cena jest bardzo niska).
Taka moja opinia powienes brac combo Superlux hd681+zm-mic1 . :)

Słuchawki miał kolega więc wiem, że są ok :D ale mikrofon mnie nie przekonuje tzn. działa jak trzeba ? opinie są dobre ale wygląda strasznie niepozornie a do tego z przesyłka wyjdzie jakieś 150 zł niby nic ale po ostatnich wydatkach trochę za dużo :D

Mikrofon przyczepiasz to przewodu słuchawek. Jest "niezauważalny", a na pewno w niczym nie przeszkadza. Połączenie Superluxy + zalman w tej cenie jest najlepszym rozwiązaniem.

Dobra jednak wykombinowałem jak to zrobić żeby się zmieścić w limicie z tymi superluksami i mikrofonem. Dzięki za pomoc (jak zawsze świetną) i temat do zamknięcia.

Za "coś około 100zł" nie kupisz porządnych słuchawek z porządnym doczepianym mikrofonem.

Superluxy HD681 (90zł)

Zalman zm-mic1 (15zł)

To najlepsze co możesz dostać za takie pieniądze. Słuchawki grają bardzo, ale to bardzo dobrze. A mikrofon jest przyzwoity (zwłaszcza, że w cenie paczki papierosów), tzn. działa - ludzie będą Cię wyraźnie słyszeć (Trzeba go jedynie podbić o +20dB w opcjach kary dźwiękowej).

Jak dopłacisz ~50zł, to masz Superluxy EVOII. Tutaj opisałem czym się różnią http://mmorpg.org.pl/forum/topic/75805-superlux-hd-681-vs-evo-mk2/

Sprawdz Ozony, moze jakis model ci sie spodoba. O przedzial cenowy (aktualny) sie nie orientuje.

Pytałem już o pc i ekran ( dzięki szybkim odpowiedziom SandKinga i Krzycha ogrywam właśnie Wieśka na nowej iiliyamie :D), ale wiadomo jak grać to najlepiej z kimś :D I do tego potrzebne są mi słuchawki z mikrofonem.

Wiem, że istnieje temat o słuchawkach i mikrofonach ale o słuchawkach z mikrofonem nie widziałem tam żadnej informacji. A ostatni wpis jest z maja więc nie chce odkopywać tematu.

Jak pisałem kupiłem ostatnio pc i ekran więc budżet to coś koło 100zł. Mam nadzieję, że uda się wam coś wykombinować ;)