Problem z reklamami

Witam, dzisiaj gdy odpaliłem kompa nagle na pasku zadań ukazała mi się dziwna ikona, jakiś zielony liść. Był to Dns unlocker niewiadomo skąd się tam wziął, nie instalowałem go więc odrazu odinstalowałem go w panelu sterowania ( usuń programy ) po usunięciu go, gdy siedzę na google chrome bardzo często wyskakują reklamy na których pisze : supported by Dns unlocker, próbowałem jakoś te reklamy usunąć więc użyłem malwarebytes anti malware którym usunąłem coś ale nic to nie dało używam ad blocka lecz również nic nie daje, a gdy chcę użyć adw cleanera to po skanie, kiedy chcę kliknąć wyczyść wyskakuje error variable used without being declared. Pomóżcie !

ściągnij i wyskanuj wszystko antywirusem YAC+Ad Muncher.

Oczywiście przywróć ustawienia fabryczne gogla chrum.

Miałem tak samo z powered by ... i mi to pomogło.

Wyskanowałem tym antywirusem YAC usunąłem , nic nie dało zainstalowałem ad munchera i nie udaje mu się blokować tych reklam jeszcze jakieś pomysły ? ): a i jak bym dał przywrócenie ustawień fabrycznych google chrome to czy usunie mi zakładki historie pobierania itp ?

http://www.vidcreek.tv/viewtopic.php?f=6&t=6 znalazłem tutaj coś takiego, zrobiłem to co tam każą lecz problem nadal występuje ;/

Zobacz czy to nie działa jako wtyczka w chrome.Jak tak to ją usuń.

W pasek adresu wklej chrome://extensions i szukaj

Dobrym sposobem też jest po prostu usunięcie i zainstalowanie przeglądarki na nowo. Miałem tak z jedną reklamą też powered by....

Pobierz AdwCleaner uruchom, zeskanuj i wyczyść to co się wyszukało.
Następnie wejdź w C:\Users azwa_użytkownika\AppData\Local\Google\Chrome i usuń folder User Data. Powinno pomóc, wiąże się to jednak z usunięciem zakładek, haseł itp.

Dzisiaj zauważyłem tego samego wiruska u mnie, http://www.dnsunlocker.com/uninstall/ tu są instrukcje jak odinstalować to ścierwo.

Mi zadziałało, mam nadzieję że tobie też pomoże. Jeżeli ktoś wie skąd się to wzięło to prosiłbym o wiadomość.

Ech... Po ponownym wlaczeniu przegladarki znowu wrocily reklamy.

Adw cleaner nie pomogl, sprawdzam jeszcze malwarebytes anti-malware

Robiłem wszystko malwarebytes coś wykrył ale dalej to samo,adw cleaner nie działa wyskakuje mi error ( pierwszy post ) a we wtyczkach na chrome nie mam nic.

Dzisiaj zauważyłem tego samego wiruska u mnie, http://www.dnsunlocker.com/uninstall/ tu są instrukcje jak odinstalować to ścierwo.Mi zadziałało, mam nadzieję że tobie też pomoże. Jeżeli ktoś wie skąd się to wzięło to prosiłbym o wiadomość.Ech... Po ponownym wlaczeniu przegladarki znowu wrocily reklamy. Adw cleaner nie pomogl, sprawdzam jeszcze malwarebytes anti-malware

Wow, dobra to dziala jak narazie nie mam reklam. Dzięki ! :D

Witam, dzisiaj gdy odpaliłem kompa nagle na pasku zadań ukazała mi się dziwna ikona, jakiś zielony liść. Był to Dns unlocker niewiadomo skąd się tam wziął, nie instalowałem go więc odrazu odinstalowałem go w panelu sterowania ( usuń programy ) po usunięciu go, gdy siedzę na google chrome bardzo często wyskakują reklamy na których pisze : supported by Dns unlocker, próbowałem jakoś te reklamy usunąć więc użyłem malwarebytes anti malware którym usunąłem coś ale nic to nie dało używam ad blocka lecz również nic nie daje, a gdy chcę użyć adw cleanera to po skanie, kiedy chcę kliknąć wyczyść wyskakuje error variable used without being declared. Pomóżcie !